ZKROCENÁ POPORODNÍ DEPRESE

Akce České Budějovice

ZKROCENÁ POPORODNÍ DEPRESE
Přednášky a kurzy
Další akce ve městě České Budějovice

ZKROCENÁ POPORODNÍ DEPRESE

Ačkoliv je mateřství často popisované jako období plné štěstí a radosti, po porodu vám nemusí být zrovna do zpěvu. Poměrně často se stává, že namísto příjemných prožitků přichází temné myšlenky, úzkosti a další nepříjemnosti. Role matky přináší do života spoustu náročných změn. Krátkodobé zhoršení nálady popisuje 80% žen. Je to v pořádku a pravděpodobně vám bude brzy lépe. Může být ale i hůře… Někdy nepříjemné pocity přetrvávají dál. Mohou přijít různé úzkosti, strachy, nespavost, nechutenství, ztráta radosti a zájmu o cokoliv. Řada žen má obtíže přijmout vlastní dítě… Pokud se cítíte mizerně více jak 14 dní, je na čase jednat.

O svých problémech mluvte se svým okolím. Pokud vám brání normálně žít, vyhledejte odbornou pomoc. Vyhledat pomoc není prohra. Hodně práce někdy udělá také možnost sdílet své pocity s lidmi, kteří mají podobné prožitky. A přesně to bychom vám rádi nabídli. V bezpečném prostředí můžeme sdílet své příběhy a pocity, dodávat si navzájem odvahu a ukazovat, že bude zase dobře. Je možné přijít i s miminkem. Můžete napsat i do uzavřené FB skupiny: Zkrocená poporodní deprese České Budějovice. Úsměv mámy je nezisková organizace, která se problematikou mateřské psychiky zabývá od roku 2014, více na: www.usmevmamy.cz.

Vstupné:
zdarma

16:30 - 18:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
77 neuvěřitelných míst Evropy
Metropol, České Budějovice
LÁSKA A VZTAHY NA DLANI
Městská knihovna, Odolena Voda