Zlatá tretra Ostrava 2021

Akce Ostrava

Sportovní akce
Další akce ve městě Ostrava

Zlatá tretra Ostrava 2021

Jubilejní 60. Zlatá Tretra Ostrava zahájí evropskou mítinkovou 2021

Bude se konat ve středu 19. května. Potvrzuje to i uveřejněný kalendář Světové atletiky (World Athletics) s kompletním seznamem 11 mítinků zlatého seriálu World Athletics Continental Tour Gold. Bude se konat na 4 kontinentech od počátku května do poloviny září. Pro mnoho atletů na celém světě bude tento seriál nejdůležitější příležitostí pro splnění olympijských limitů a získání významných bodů do světového žebříčku.

Ředitel mítinku Jan Železný k tomu řekl: „Těším se na jubilejní 60. ročník Zlaté tretry Ostrava, který bude prvním velkým mítinkem v Evropě v letní sezóně 2021. Bude koncipován jako významná příležitost zejména pro domácí elitu k plnění olympijských nominačních kritérií. Letos jsme i přes složité podmínky připravili třetí nejlepší mítink sezóny s množstvím hvězd. Jsem přesvědčen, že v olympijském roce budou špičkoví atleti připraveni i v dřívějším termínu a o kvalitu tak nebude nouze. Věřím také, že nejen Ostrava může doufat v ústup specifických podmínek současné doby.“

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Frýdek≈Místek na kole
Autokemp Olešná, Frýdek-Místek
O KUTNOHORSKÝ GROŠ
Kulturní dům Lorec, Kutná Hora
Běh města Nýřany
atletický stadion ZŠ, Nýřany
RunTour Olomouc 2021
Smetanovy Sady, Olomouc
Frýdek≈Místek na kole
Autokemp Olešná, Frýdek-Místek
Letohradská pětka
areál Orlovny, Letohrad