ZLOČIN V POSÁZAVSKÉM PACIFIKU

Akce Ostrava

ZLOČIN V POSÁZAVSKÉM PACIFIKU
Jiné akce
Další akce ve městě Ostrava

ZLOČIN V POSÁZAVSKÉM PACIFIKU

Martin Vačkář, Ondřej Havelka: ZLOČIN V POSÁZAVSKÉM PACIFIKU
Hudební retrokomedie o světě trampingu, módním fenoménu třicátých let. Zatímco zlatá mládež se potácí ve stinných údolích továrnického života, smetánku slíznou milovníci posázavských roklí. Nebo naopak…? Zločin v Posázavském pacifiku kombinuje dva vděčné světy – s lehkou nadsázkou zobrazuje dřevní trampy i rodící se filmový průmysl. Na jednoduchý milostný příběh je navěšená celá série gagů, slovních hříček a situačního humoru za živého doprovodu dobových šlágrů. Tvůrci dokázali každou scénku vybavit množstvím detailů a do nejmenších podrobností dotažených fórků. Od propracovaného obrazu trampského světa přes nejjemnější narážky na dobové (třeba i sociální a politické) poměry se inscenace dostává i k čistě situačnímu nespoutanému humoru. Téměř tříhodinová podívaná drží přitom po celou dobu solidní tempo a rytmus se ani jednou nezadrhne: zajisté i díky výtečným hercům.

Hrají: Rozálie Havelková, Jaroslava Kretschmerová, Petr Halíček, Vojtěch Havelka, Ondřej Havelka, Petr Bucháček, Martin Zbrožek, Miroslav Babuský, Jakub Šafr

Režie: Ondřej Havelka

Délka představení: 2 hodiny 45 minut s přestávkou

Vstupné: 250 AŽ 450 KČ

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Talk show s Tatianou Dykovou
Divadelní sál DKMO, Ostrava
CAVEWOMAN – agentura Point
Dům kultury Akord, Ostrava
MISS BABČA & ŠTRAMÁK 2020
Dům kultury Akord, Ostrava
Den zvířat 2020
Zoo Ostrava, Ostrava
Move Fest Ostrava 2020: Heroes
Divadelní sál DKMO, Ostrava
Partička
Společenský sál DKMO, Ostrava