Arch Enemy

Akce Praha

Arch Enemy
Koncerty
Další akce ve městě Praha

Arch Enemy - Praha, Forum Karlín

ARCH ENEMY brzy vydají nové album a představí je v rámci světového tour také v Praze! Vstupenky jdou do prodeje zítra!Máme pro vás osobní videopozvánku na show od Alissy a Michaela!

Není snad metalisty, který by neznal kontroverzní death metalovou skupinu ARCH ENEMY. Švédská skupina se se svým intenzivním metalem za doprovodu extrémního vokálu výrazné frontmanky Alissy White-Gluz více než zarývá do paměti. Změna zpěvačky v roce 2014 skupině velmi prospěla a v současné době se svou mimořádně talentou frontmankou připravují už druhé studiové album! Nové mistrovské dílo »Will To Power« je pro ARCH ENEMY v pořadí již desátým studiovým albem, ale zároveň prvním ve své nynější zběsilé sestavě. Kytarová sóla obstarávají dva naprostí šílenci – původní kytarista Michael Amott a od roku 2015 také talentovaný Jeff Loomis.

Metalheads, buďte si zcela jistí, že ARCH ENEMY si svou novou masterpiece nenechají jen pro sebe! Připravili pro své fanoušky ještě dokonalejší show! Vyrážejí na světové turné, v kterém se zastaví také u nás. Jejich energický koncert plný nových songů si můžete vychutnat 14. ledna v hale Forum Karlín v Praze! Tak buďte u toho!

Předkapely koncertu budou heavy metalisti WINTERSUN, progresivní originálové TRIBULATION a female fronted kapela JINJER!

https://www.youtube.com/watch?v=I9DZM-IbOSE

Místo konání akce: Forum Karlín, Pernerova 51, Praha
Vstupenky: http://www.mastersofrock.cz/
Datum začátku akce: 14. Ledna 2018 18:00
Datum ukončení akce: 14. Ledna 2018 23:00
Pravděpodobné souřadnice: 50.0915N 14.455E

Případné změny si prověřte na webu akce Arch Enemy - Praha, Forum Karlín

Jméno organizátora: Masters of Rock
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce