Společně a vánočně

Akce Praha

Společně a vánočně
Koncerty
Další akce ve městě Praha

Společně a vánočně

Ve velkém sále pražské Lucerny se 4.prosince 2018 uskuteční další z řady mimořádných koncertů, jejichž atmosféra je předurčena dvěma slovy – SPOLEČNĚ A VÁNOČNĚ.

HRADIŠŤAN A JIŘÍ PAVLICA
MARTINA KOCIÁNOVÁ
ANTIKVARTET A DUŠAN VANČURA

KATEŘINA ENGLICHOVÁ
IVO ŠMOLDAS
JIŘÍ HOLOUBEK
OLIVER DOHNÁNYI A PĚVECKÝ SBOR CANTICORUM IUBILO

Všechny tyto umělce spojují i pevná osobní přátelství a vzájemné sympatie. Hostitelé Martina Kociánová a Dušan Vančura vás provedou večerem plným krásné hudby a sváteční pohody, kde se účinkující objevují v nečekaných spojeních. Např. Hradišťan kromě svého samostatného bloku zahraje spolu se sborem Canticorum Iubilo dvě části Pavlicovy mše Missa brevis, a to pod taktovkou Olivera Dohnányiho. Světově proslulá harfistka Kateřina Englichová kromě sólového provedení harfové úpravy Smetanovy Vltavy doprovodí zpěv Martiny Kociánové nebo sólistek Antikvartetu. Ten zase zazpívá společně s Jiřím Holoubkem nebo se sborem. Ivo Šmoldas vás seznámí se svým způsobem výběru vánočních dárků a v závěru večera se všichni účinkující spojí ke zpěvu vánočních písní a koled, které si jistě rádo zazpívá i publikum.


Přijďte do Lucerny a nastavte svou duši do sváteční pohody! Staňte se svědky propojení účinkujících s posluchači a odneste si do svých domovů zážitek, který přetrvá!

Cena od 490 Kč
do 1190 Kč

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Michal Hrůza
Lucerna Music Bar, Praha
Bryan Hymel (US)
Obecní dům, Praha
Fast Food Orchestra
Lucerna Music Bar, Praha
SONATA ARCTICA
Roxy Prague, Praha