Společně a vánočně

Akce Praha

Společně a vánočně
Koncerty
Další akce ve městě Praha

Společně a vánočně

Ve velkém sále pražské Lucerny se 4.prosince 2018 uskuteční další z řady mimořádných koncertů, jejichž atmosféra je předurčena dvěma slovy – SPOLEČNĚ A VÁNOČNĚ.

HRADIŠŤAN A JIŘÍ PAVLICA
MARTINA KOCIÁNOVÁ
ANTIKVARTET A DUŠAN VANČURA

KATEŘINA ENGLICHOVÁ
IVO ŠMOLDAS
JIŘÍ HOLOUBEK
OLIVER DOHNÁNYI A PĚVECKÝ SBOR CANTICORUM IUBILO

Všechny tyto umělce spojují i pevná osobní přátelství a vzájemné sympatie. Hostitelé Martina Kociánová a Dušan Vančura vás provedou večerem plným krásné hudby a sváteční pohody, kde se účinkující objevují v nečekaných spojeních. Např. Hradišťan kromě svého samostatného bloku zahraje spolu se sborem Canticorum Iubilo dvě části Pavlicovy mše Missa brevis, a to pod taktovkou Olivera Dohnányiho. Světově proslulá harfistka Kateřina Englichová kromě sólového provedení harfové úpravy Smetanovy Vltavy doprovodí zpěv Martiny Kociánové nebo sólistek Antikvartetu. Ten zase zazpívá společně s Jiřím Holoubkem nebo se sborem. Ivo Šmoldas vás seznámí se svým způsobem výběru vánočních dárků a v závěru večera se všichni účinkující spojí ke zpěvu vánočních písní a koled, které si jistě rádo zazpívá i publikum.


Přijďte do Lucerny a nastavte svou duši do sváteční pohody! Staňte se svědky propojení účinkujících s posluchači a odneste si do svých domovů zážitek, který přetrvá!

Cena od 490 Kč
do 1190 Kč

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
PEHA & KARMEN PÁL-BALÁŽ
Palác Akropolis, Praha
THE NEIGHBOURHOOD
Forum Karlín, Praha
TUBLATANKA A CITRON
Forum Karlín, Praha