1.králičí speciálka v Prostějově 2019

Akce Prostějov

1.králičí speciálka v Prostějově 2019
Výstavy
Další akce ve městě Prostějov

1.králičí speciálka v Prostějově

Spolek králíčkářů ve spolupráci se ZO ČSCH Plumlov a OO ČSCH Prostějov pořádá tuto jedinečnou první králičí speciální výstavu ( můžete vystavit i králičí mazlíčky ) v Prostějově. Proběhne společně s velkou charitativní akcí, ze které bude výtěžek vložen na transparentní účty nemocného Davídka Vítka a Zdeničky Kotyzové. Již v minulosti jsme pomáhali nějaké penízky vybrat při našich výstavách či expozicích a letos jsme se rozhodli uspořádat speciálku králíčků přímo při této akci. Tato speciálka bude jedinečná tím, že se uskuteční v největším prostějovském parku a co se týká možnosti vystavení a posouzení králíčků ... Tady to bude taktéž super :-) Nejen, že bude možno vystavit a nechat si posoudit zakrslé teddy králíčky i teddy beránky - Budou vystavováni jedinci s tetováním ČSCH. Králíci budou hodnoceni dle platného vzorníku plemen králíků a dle návrhu standardu teddy králíka a teddy beránka.
A druhou možností je ... MAZLÍKÁŘSKÁ KATEGORIE, kde bude probíhat posuzování stejně jako při poslední výstavě v Plumlově, v roce 2018 a vystavovat budou moci i mazlíčkáři :-) ... to znamená, že se nebude řešit tetování ani barva. Kategorie budou řešeny dle počtu přihlášených zvířat, kde budou zakrslí králíci, zakrslí teddy králíčci, teddy beránci, genovky a mini lop. Tato kategorie bude posouzena neoficiálně, momentální pravidla ČSCH neumožňují mazlíky posoudit oficiálně. ( to znamená informativně, aby se chovatel dozvěděl, jak na tom jeho mazlík je ). Samozřejmě pro nejlepší budou připraveny ceny

9:00 – 16:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Klubové výstavy psů; club dog shows KCHLS
Zámek Náměšť na Hané, Náměšť na Hané
TravelCon 2020
Výstaviště, České Budějovice
Klubové výstavy psů; club dog shows KCHLS
Zámek Náměšť na Hané, Náměšť na Hané