4TET

Akce Litovel

4TET
Koncerty
Další akce ve městě Litovel

4TET

Gentlemani v cylindrech opět připravili originální podívanou. Verze V., kterou připravil se 4TETem stejný tým, jako verze předešlé, je scénicky a obsahově úplně jiná. Co ale zůstalo, je umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev vokálního seskupení, který se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna. Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké až "taneční" výkony některých aktérů na jevišti. To vše rozhodně nenechá nikoho chladným a odměnou jsou jim vždy vyprodané koncerty s neopakovatelnou atmosférou. 4TET: tenor David Uličník, baritone 1 Jiří Korn, baritone 2 Jiří Škorpík, bass Dušan Kollár.

Koncert proběhne ve středu 11. května v 19 hodin ve Velkém sále Záložny. Vstupné v předprodeji od 550 Kč. Vstupenky zakoupíte v Turistickém informačním centru Litovel.

Koncert vokálního seskupení. Původní termín 17. 3. 2020.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
QUASI TRIO
Koncertní sál Městského klubu, Litovel
KLAVÍRNÍ TRIO ČESKÉ FILHARMONIE
Koncertní sál Městského klubu, Litovel
OLYMPIC
Záložna - Velký sál, Litovel
ČECHOMOR
Záložna - Velký sál, Litovel
PAVEL BOŘKOVEC QUARTET
Koncertní sál Městského klubu, Litovel
KONCERT V MLADEČSKÝCH JESKYNÍCH
Mladečské jeskyně, Litovel