4TET

Akce Litovel

4TET
Koncerty
Další akce ve městě Litovel

4TET

Již 16 let udivuje diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady VOKÁLNÍ SESKUPENÍ 4TET ve složení David Uličník, Jiří Korn, Jiří Škorpík a Dušan Kollár. Gentlemani v cylindrech opět připravili originální podívanou. Zbrusu novou koncertní verzi s názvem Verze V., kterou připravil se 4TETem stejný tým, jako verze předešlé, je scénicky a obsahově úplně jiná. Co ale zůstalo, je umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev vokálního seskupení, který se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna.

Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké až "taneční" výkony některých aktérů na jevišti. To vše rozhodně nenechá nikoho chladným a odměnou jsou jim vždy vyprodané koncerty s neopakovatelnou atmosférou.

Koncert si můžete užít ve středu 15. září od 19 hodin ve Velkém sále Záložny v Litovli. Vstupné v předprodeji od 550 Kč. Vstupenky můžete zakoupit v Turistickém informačním centru v Litovli.

od 19:00 hodin

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
DASHA A MOONDANCE ORCHESTRA
Záložna - Velký sál, Litovel
ADAM MALÍK A ADAM FARANA
Koncertní sál Městského klubu, Litovel
VEČER SVĚTOVÝCH MUZIKÁLŮ
Záložna - Velký sál, Litovel
OLYMPIC
Záložna - Velký sál, Litovel
ČECHOMOR
Záložna - Velký sál, Litovel