ALESTORM & GLORYHAMMER

Akce Brno

ALESTORM & GLORYHAMMER
Koncerty
Další akce ve městě Brno

ALESTORM & GLORYHAMMER

ALESTORM a GLORYHAMMER vyrazí společně po Evropě! Už v lednu 2023 zahrají v BRNĚ!

Pozor, pozor! Nadcházející oslavy nového roku mohou trvat o něco déle! Nespoutaná, divoká a barevná kalba totiž pokračuje už 11. ledna 2023 v BRNĚ, Sono Centru! Svoji loď zde na jednu noc přistaví známí opilí Skoti ALESTORM se svou chytlavou pirátskou párty! Splíny nad vámi nebudou mít žádnou moc, ALESTORM je odkopnou až do vzdálené galaxie, kde si je vezmou do parády intergalaktičtí metaloví válečníci GLORYHAMMER a silou svého power-metalu a svým slavným kladivem je definitivně pošlou aspoň na tento jeden večer do jiné dimenze! V záloze se objevují power-metaloví WIND ROSE a až ze vzdálené Argentiny dodají svoji dávku pirátského metalu s vůní rumu RUMAHOY!

Takto bude velká párty! 11. ledna 2023 si všichni, co milují metal a parádní zábavu, dávají dostaveníčko v BRNĚ, Sono Centru! Tam nesmíte chybět!

ALESTORM se svoji už nepostradatelnou obří nafukovací kachnou se vám pokusí zahrát nejnovější super hity ze své poslední, veselé desky „Seventh Rum of a Sevents Rum“ a další známé a oblíbené pirátské hymny. GLORYHAMMER se vrátili z epické výpravy a přicházejí s albem „Legends From Beyond The Galactic Terrorvortex“. Připojíte se k jejich nové výpravě za záchranou království Fife? Také italská power-metalová pětka WIND ROSE bude bojovat! Průlom v hudební kariéře jim obstarala výbušně virální reimaginace hymny na téma Minecraft „Diggy Diggy Hole“ (dosud má na YouTube více než 30 milionů zhlédnutí), ale WIND ROSE jsou mnohem víc než jen to. Novou desku “Wardens of The West Wind“ chystají tito bojovní trpaslíci vydat ještě letos v prosinci! No a aby toho nebylo málo, čekejte i návštěvu tajemného maskovaného obra, největšího piráta na světě, kapitána Yarrface a jeho pirátskou posádku RUMAHOY, kteří rozbouří krev v žilách naprosto každého metalového fanouška, i když si zrovna nedá pár panáku rumu!

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce