Aneta & The Soul Uncles

Akce Plzeň

Koncerty
Další akce ve městě Plzeň

Aneta & The Soul Uncles

Kapela Aneta & The Soul Uncles je na české hudební scéně krátkou dobu, avšak dle těch, co ji zatím stihli vidět a slyšet naživo, působí jako zjevení – výbušná kombinace soulu, popu a funku, autorských písní, strhující energie a muzikantské interpretační jistoty jí činí v našich luzích a hájích poměrně raritou. V kapele se totiž sešli muzikanti, kteří rozhodně nováčky nejsou. Frontmanka a fenomenální soulová zpěvačka Aneta Galis Hollandrová má za sebou mimo jiné řadu let působení v kapele Prague Conspiracy a její doprovodní muzikanti – souloví strýčci – jsou a nebo byli k vidění na českých festivalových a klubových pódiích s kapelami Sto zvířat, Laura a Její tygří, Yoyo Band nebo s televizním Moondance Orchestra Martina Kumžáka. Kapele Aneta & The Soul Uncles říkají „kapela za odměnu“
a hrají s ní hudbu, která je baví a naplňuje. První větší studiový projekt, EP s názvem Can’t Adult, vydává kapela letos na přelomu října a listopadu. Písničky z tohoto EP a mnoho dalších pak představí v sérii samostatných klubových koncertů, naplánovaných na letošní listopad a prosinec.

170 Kč

21:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Kamil Střihavka & Leaders
Měšťanská beseda, Plzeň
ADVENTNÍ KONCERT
Stará Synagoga, Plzeň
Kečup
Šeříkovka, Plzeň
Trautenberk
Šeříkovka, Plzeň
Xavier Baumaxa
Zach´s Pub, Plzeň