Barbora Poláková TOUR 2019

Akce Litomyšl

Barbora Poláková TOUR 2019
Koncerty
Další akce ve městě Litomyšl

Barbora Poláková TOUR 2019

Poláková přichází s moderním popovým zvukem a svébytnou poetikou, která se vymyká všem kategoriím. Čekejte živelnou show...

Dvě řadová alba (obě v produkci renomovaného Jana P. Muchowa), hity jako Kráva, Nafrněná nebo Po válce, 2-8-5, tři Ceny Anděl, Zlatá a Platinová deska Supraphonu, několikrát po sobě vyprodaný Lucerna Music Bar a řada dalších koncertů - to je ve stručnosti hudební kariéra Barbory Polákové, úspěšné zpěvačky a také herečky (mj. Kvarteto, Marta a Věra...aj.).

Poláková u fanoušků i kritiky boduje moderním popovým zvukem a svébytnou poetikou, která se vymyká všem kategoriím. Nečekaná spojení, hravost, ale i lehkost a civilní samozřejmost s jakou Barbora glosuje svůj vlastní svět i dění kolem nás jsou natolik originální a nakažlivá, že řada z nich má potenciál zlidovět podobně jako hláška z Nafrněné "když se to prsim tě říká, se to prsim tě ví".

Živá prezentace, během níž dostávají rovným dílem prostor jak písně z eponymního debutu (2015), tak z posledního alba ZE.MĚ, je pak pulzující a zábavnou show, která skvěle funguje v klubovém prostředí i na velkém pódiu. Kromě samotné Polákové na tom má nemalý podíl i její doprovodná kapela složená z výborných muzikantů v čele s kapelníkem Davidem Hlaváčem, který se autorsky podílí i na Barbořině studiové tvorbě.
---------------------------------------------------------------
předprodej vstupenek bude probíhat od 4.1.2019 online na https://www.smsticket.cz/vstupenky/15195-barbora-polakova-tour-2019-1-koncert a také v IC Litomyšl a Knihkupectví Paseka
v předprodeji 320 Kč / na místě 380 Kč

Pátek 15. listopadu 2019 v 20:00 až 2:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Queenie
Zámek Litomyšl, Litomyšl
Olympic
Smetanův dům, Litomyšl
Vypsaná fiXa
Kotelna - Music Club, Litomyšl
Wohnout
Kotelna - Music Club, Litomyšl
United Flavour
Kotelna - Music Club, Litomyšl