Barbora Poláková TOUR 2019

Akce Ústí nad Labem

Barbora Poláková TOUR 2019
Koncerty
Další akce ve městě Ústí nad Labem

Barbora Poláková TOUR 2019

Barbora Poláková TOUR 2019

Poláková přichází s moderním popovým zvukem a svébytnou poetikou, která se vymyká všem kategoriím. Čekejte živelnou show...

Dvě řadová alba (obě v produkci renomovaného Jana P. Muchowa), hity jako Kráva, Nafrněná nebo Po válce, pět Cen Anděl (z toho dvě za rok 2018 – Zpěvačka roku, Videoklip roku), Zlatá a Platinová deska Supraphonu, několikrát po sobě vyprodaná Malostranská beseda i Lucerna Music Bar a řada dalších koncertů - to je ve stručnosti hudební kariéra Barbory Polákové, úspěšné zpěvačky a také herečky (mj. Kvarteto, Kráska v nesnázích, Marta a Věra...aj.). Ať už je to její první hit Kráva, protestsong s Davidem Kollerem Sami nebo aktuální písně z druhého řadového alba ZE.MĚ, Poláková u fanoušků i kritiky boduje moderním popovým zvukem a svébytnou poetikou, která se vymyká všem kategoriím a na domácí scéně jen stěží hledá konkurenci.

Nečekaná spojení, hravost, ale i lehkost a civilní samozřejmost s jakou Barbora glosuje svůj vlastní svět i dění kolem nás jsou natolik originální a nakažlivá, že řada z nich má potenciál zlidovět podobně jako hláška z Nafrněné "když se to prsim tě říká, se to prsim tě ví". Živá prezentace, během níž dostávají rovným dílem prostor jak písně z eponymního debutu (2015), tak z alba Ze.mě, je pak pulzujícím a zábavným představením, které skvěle funguje v klubovém prostředí i na velkém pódiu.

Kromě samotné Polákové na tom má nemalý podíl i její doprovodná kapela složená z výborných muzikantů v čele s kapelníkem Davidem Hlaváčem, který se autorsky podílí i na Barbořině studiové tvorbě. Jinýmy slovy - čekejte živelnou show, jež baví nejen svým obsahem, ale i řadou chytrých a trefných přesahů.

Předprodej vstupenek:
- https://www.smsticket.cz/vstupenky/16963-barbora-polakova-tour-2019
- https://www.vstupenkyusti.cz/cs/akce/1352-barbora-polakova-tour-2019

Čtvrtek 7. listopadu 2019 v 19:00 až 22:00

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
KAREL PLÍHAL
Národní dům, Ústí nad Labem
ROMAN DRAGOUN A HIS ANGELS
Národní dům, Ústí nad Labem
VÁNOČNÍ KONCERT
KOSTEL NANEBEVZETÍ PANNY MARIE V CÍRKVICÍCH, Ústí nad Labem
MICHAL PROKOP & FRAMUS FIVE
DŮM KULTURY, Ústí nad Labem
Hop Trop
Národní dům, Ústí nad Labem
Olympic „Permanentní tour“ 2019
Severočeské divadlo, Ústí nad Labem