Barock - barokní a rockové hity

Akce Karviná

Barock - barokní a rockové hity
Koncerty
Další akce ve městě Karviná

Barock - barokní a rockové hity

Zbrusu nový pořad renomovaného komorního orchestru s kytarovým mágem Adamem Malíkem, frontmanem úspěšné AC/DC revival kapely. Poznejte úžasné propojení rockové muziky, kterou poslouchají stovky milionů posluchačů po celém světě s úžasným světem barokních velikánů. Hudební projekt zasahuje emoce nejširší skupiny obyvatel od fanoušků rockových kapel až po znalce filigránského umění v oblasti hudby.
Profesionální kytarista Adam Malík s akademickým hudebním vzděláním a klasický komorní orchestr z členů profesionálních brněnských těles v čele s koncertním mistrem Pavlem Wallingerem z Filharmonie Brno nabízejí lákavé spojení drsného zvuku elektrické kytary a libozvukem smyčců podpořených cembalem ve slavných skladbách barokních mistrů v čele s Antoniem Vivaldim a Johannem Sebastianem Bachem a rockových legend jakými byli QUEEN či AC/DC. Účinkuje: Komorní orchestr Musici Boemi Sólisté: Adam Malík - elektrická kytara a Pavel Wallinger - housle

NÁHRADNÍ TERMÍN ZA 12. 5. 2020 a 4. 2. 2021.
Pokud Vám náhradní termín koncertu nebude vyhovovat, zakoupené vstupenky lze vrátit v pokladně MěDK Karviná v pokladních hodinách. V případě, že jste využili nákup on-line, budou Vám peníze zaslány zpět na účet, a to po sdělení kódu transakce, variabilního symbolu, jména a příjmení, na které byly vstupenky zakoupeny. Tyto informace zašlete na e-mail: jana.kominkova@medk.cz. Děkujeme za pochopení.

19:00 hod.

255 Kč, 235 Kč

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
HANA ZAGOROVÁ a PETR REZEK
Kulturní Dům Leoše Janáčka, Havířov
4TENOŘI
Společenský sál DKMO, Ostrava
C1 Mozartova Velká symfonie
Dům kultury města Ostravy, Ostrava
Lucie v opeře tour 2021
Ostravar Aréna, Ostrava
A1 Zahajovací koncert
Dům kultury města Ostravy, Ostrava
HANA ZAGOROVÁ, PETR REZEK
Kulturní centrum, Frýdlant nad Ostravicí