Beseda s operním zpěvákem Adamem Plachetkou v Kroměříži

Akce Kroměříž

Beseda s operním zpěvákem Adamem Plachetkou v Kroměříži
Koncerty, Kultura, Přednášky a kurzy
Další akce ve městě Kroměříž
Na zajímavé historky ze života známého českého basbarytonisty Adama Plachetky se mohou těšit návštěvníci besedy, která se uskuteční v Kroměříži v kině Nadsklepí v pondělí 19. srpna v 17 hodin. Jeden z nejlepších současných českých pěvců vystupuje na světových operních scénách, jako jsou Vídeňská státní opera, Královská opera Covent Garden v Londýně, milánská La Scala nebo Metropolitní opera v New Yorku.
V Kroměříži jej bude zpovídat dirigent Tomáš Netopil. Beseda je součástí doprovodného programu Letní hudební akademie Kroměříž. Vstupenky v ceně 100 Kč je možné koupit na místě, pro rezervaci míst pište na academy@academykromeriz.com

Letní hudební akademii Kroměříž založil dirigent Tomáš Netopil, letos se ve dnech 18.-24. 8. koná její druhý ročník. Projekt je určený studentům konzervatoří, vysokých škol a mladým umělcům a nabízí jim jedinečnou příležitost rozšířit si obzory pod vedením lektorů z řad špičkových českých umělců, možnost setkávání a sdílení zkušeností a rozvoj nejen v hudební oblasti.

Jméno organizátora: academy Kroměříž
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Palo Habera
Dům kultury, Kroměříž
GRANDE MORAVIA
Dům kultury, Kroměříž
Dark Gamballe & Chaos in Head
Stará Masna, Kroměříž
J. J. Ryba: Česká mše vánoční
Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Kroměříž
KONCERT PĚVECKÉHO SBORU MORAVAN
Kostel svatého Mořice, Kroměříž
J. J. Ryba: Česká mše vánoční
Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Kroměříž