Bleší trh na cukrovarském mostě 2019

Akce Břeclav

Bleší trh na cukrovarském mostě 2019
Jarmarky a trhy
Další akce ve městě Břeclav

Bleší trh na cukrovarském mostě

Máte doma staré knihy, šaty nebo jiné věci, které už nepotřebujete? Malujete, vyrábíte šperky, náušnice nebo cokoliv jiného? Chcete se zbavit staré sbírky, která zbytečně leží na půdě? Překáží vám ve skříni staré / nevhodné / svatební dary? Anebo byste rádi našli poklady za pár korun?

V tom případě vás potěší, že se v pátek 24. května na našem oblíbeném břeclavském mostě v areálu bývalého cukrovaru dočkáme dalšího blešáku. Výhodou místa je blízkost Rákosníčkova hřiště, kde si pohrají vaše děti, a také restaurace Pohoda, kde si můžete dát něco dobrého na jídlo či pití. V řešení je i hudební doprovodný program.

Prodejce prosíme tradičně o příchod 30 minut před začátkem, aby si vše na prodejních místech stihli přichystat. Pokud plánujete přijít a chcete rezervovat prodejní místo, potvrďte prosím účast přes email petr.vlasak@breclav.eu nebo zde v události, ať víme, s kolika lidmi máme počítat. Počet prodejních míst je omezen.

Těšíme se!
-------------------
Pravidla a rady:
1. Bleší trh je určený k prodeji STARÝCH výrobků, nikoliv nových (s výjimkou vlastnoručně vyrobených věcí).
2. Je zakázáno prodávat potraviny a jiné výrobky určené ke konzumaci, alkohol, tabák, květiny, zvířata a jejich části, erotické pomůcky, pornografické materiály, velké spotřebiče, příliš objemný nábytek, motorová vozidla a jejich díly, zbraně, léky, jedy, finanční produkty, výrobky s politickou či náboženskou propagandou, výrobky, které jsou v rozporu se zákony ČR, porušující autorská práva nebo celní nařízení.
3. Pořadatelé si vyhrazují právo vyloučit libovolnou věc či prodejce z prodeje.
4. Prodejce je odpovědný za všechny škody, které v průběhu bleších trhů způsobí.
5. Výdělek z bleších trhů není nutné danit, pokud nepřesáhne částku 20 000 Kč ročně.
Udělejte si doma pořádek, přijďte, výhodně prodejte a nakupte! Uděláte tím radost sobě i ostatním!
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce