Bonnie Tyler & Chris Norman

Akce Liberec

Bonnie Tyler & Chris Norman
Koncerty
Další akce ve městě Liberec

Bonnie Tyler & Chris Norman

Jedna noc dvě legendy. Speciální dvojkoncert - Bonnie Tyler & Chris Norman zaručují nezapomenutelnou show plnou známých hitů.

Bonnie TYLER a Chris NORMAN exkluzivně na jednom podiu! Liberecká Home Credit Arena zažije jedinečný společný dvojkoncert zpěváků s nezaměnitelným hlasem Bonnie Tyler a Chrise Normana.
Bonnie Tyler a Chris Norman vystoupí společně na jednom podiu v ČR vůbec poprvé. Nezaměnitelné hlasy obou účinkujících a vynikající doprovodné kapely jsou zárukou jedinečné show. Během večera zazní megahity „Lost In France“, It A Heartache“ nebo „Hold Out For Hero“ od Bonnie Tyler, „Midnight Lady“, „Broken Heroes“, „Amazing“ ze sólové dráhy Chrise Normana ale i If you think you know how to love me“, Livin’next door to Alice“ nebo „Oh Carol“ z jeho éry Smokie. Nejen na tyto písně se můžete těšit během tohoto speciálního koncertu. Bonnie Tyler a Chris Norman zaručují nezapomenutelný zážitek!

19:00 - 23:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
LUCIE BÍLÁ
Dům Kultury, Liberec
MIG 21
Dům Kultury, Liberec