BRÁNA - FESTIVAL KŘESŤANSKÉ KULTURY

Akce Tábor

Festivaly
Další akce ve městě Tábor

BRÁNA - FESTIVAL KŘESŤANSKÉ KULTURY

Církev Bratrská v Táboře Vás zve na druhý ročník festivalu křesťanské kultury s názvem Brána. Akce se uskuteční v sobotu 25. 6. 2022 od 14:00 na zahradě Církve bratrské v Táboře, ul. Bechyňská 1636/2. Záměrem akce je představit široké veřejnosti křesťanské umělce a Církev bratrskou v Táboře jako místo, kde je společenství otevřené vůči svému okolí.

Sobotní odpoledne strávíme při bohatém programu v podání: Divadla Víti Marčíka s představením Bajaja, Divadla Kalupína s představením Kramářská nůše, hudebníka Slávka Klecandra a hudební skupiny Katka Šarközi & Band. Na akci bude občerstvení, při němž si bude možné popovídat a navázat nové kontakty.
Na festivalu Brána si přijdou na své jak rodiny s dětmi, tak i milovníci dobrého divadla a kvalitní hudby. Dobrovolné vstupné je určeno na Evangelikální teologický seminář, vyšší odbornou školu teologického a sociálního zaměření. Přijďte se podívat.

Vstupné: dobrovolné

14:00 - 20:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Brazilian Fest ČB
Letní Kino Háječek, České Budějovice
Gastrofest 2022
Výstaviště, České Budějovice
KinderFest 2022
Výstaviště, České Budějovice
Svatomartinská křídlovka
Novostrašecké kulturní centrum, Nové Strašecí