Brněnský sedmnáctý 2019

Akce Brno

Brněnský sedmnáctý 2019
Kultura, Slavnosti
Další akce ve městě Brno

Brněnský sedmnáctý 2019

7. listopadu 2019 si připomeneme 30 let od Sametové revoluce a oslavíme stejně dlouhé období svobody, kterou naše republika získala. A i když se každý den probouzíme ve svobodné zemi, můžeme dávat plně najevo své názory a rozhodovat o svém konání, nemusí to být samozřejmostí. Stačí sledovat dění v ostatních zemích světa, všímat si kroků vrcholných představitelů států a mělo by nám být jasné, že bez aktivní občanské společnosti se demokracie může potichu ubírat záhadnými směry. My, studenti brněnských vysokých škol, si nechceme pouze stěžovat a negativně komentovat aktuální situaci, chceme se aktivně zapojit do současného dění a přispět svou troškou do mlýna zodpovědné společnosti.
Již potřetí jsme pro nás všechny připravili oslavu svobody a společné připomenutí si odvahy našich předchůdců (nejen) studentů, kterou před 30 i 80 lety projevili. Srdečně Vás zveme na Brněnský sedmnáctý! Potkáme se v neděli 17. listopadu na náměstí Svobody. Těšit se můžete například na řečníky nebo kapely VEES, Cold Cold Nights, Good Times Only, Circus Brothers, Marta Topferova& Milokraj, MIMO music nebo Billow. Pro děti bude přichystaný dětský program a Divadlo Víti Marčíka. Čeká Vás také slam poetry a stand-up vystoupení Čecháčci a Čoboláci. Letos se již po sedmnácté můžete zapojit do tradičního lampionového průvodu.

Neděle 17. listopadu 2019 v 13:00 až 22:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce