Českobudějovický advent 2019

Akce České Budějovice

Českobudějovický advent 2019
Jarmarky a trhy
Další akce ve městě České Budějovice

Českobudějovický advent 2019

Adventní městečko s ledovým náměstím, kde si s přáteli můžete vychutnat opravdovou vánoční atmosféru, se rozzáří od 29.11.2019 do 6.1.2020. I letos pro vás připravujeme unikátní kluziště kolem Samsonovy kašny, bohatý kulturní program, rozzářenou vánoční výzdobu, na sto adventních stánků, stylový altán Zvoničku propojující kluziště a pódium, vyhlídkovou věžičku, nepřeberné množství vánočních dobrot, zvoničku přání, Betlém, Ježíškovu dílnu, kolotoč a čeká vás několik novinek.
Českobudějovický advent - jedinečné místo pro setkání s těmi, koho máte rádi. Ochutnejte kouzlo Vánoc!
Kreativní návrh a kompletní realizaci Českobudějovického adventu pro vás již třetím rokem zajišťuje Art4promotion.

UPOZORNĚNÍ: Z důvodu pozdního předání prostoru náměstí pro stavbu adventu, kvůli akci k 17. listopadu, nemůžeme garantovat zahájení plného provozu trhů ani ledového kluziště od 29.11.2019.



PROGRAM na hlavním pódiu:
29 pá 17:00 Líný Kvartet, radiošanson
19:00 Irena Budweiserová, zpěvačka Spirituál Kvintet
30 so 15:00 Divadlo potulného Čajovníka, O železném vlkovi
16:30 Rozsvícení vánočního stromu
16:40 M. Bednářová a M. Vaverka, vánoční písně
18:00 Sboreček paní a dívek, pěvecký soubor
20:00 Melodikum, kapela s mixem popových hitů
1 ne 15:00 Téměř divadelní společnost, O krásné Janičce
16:30 Dudlajda, českobudějovický folklór
18:00 Thomband, českobudějovický folk
3 út 15:00 Hodina slávy, soutěžní přehlídka škol
16:30 Z. Benešová a L. Randák, světové melodie
18:00 Jiří Schmitzer, Známý herec v roli písničkáře
20:00 Láďa Latka trio, folková kapela s vlastní tvorbou
4 st 15:00 Hodina slávy, Soutěžní přehlídka škol
17:00 Honza Janda, pouliční muzikant
19:00 Patrola, českobudějovická country kapela
5 čt 17:00 Mikulášský program
17:45 Přílet anděla
19:00 Vánoční speciál Wild Sticks
6 pá 15:00 Hodina slávy, soutěžní přehlídka škol
17:00 Vránkovy koledy, koncert vánočních koled
18:30 Bez not, tóny jazzu, funky a soulu
20:00 Element, českokrumlovský rock&roll
7 so 15:00 Loutkové divadlo Divoloď, Kouzelný zvoneček
16:30 Doudlebánek, dětský folklórní soubor z Doudleb
18:00 Budweis drunken bastards, folk-punk
20:00 Naked Professors, Irské lidovky a folk/rock
8 ne 15:00 Loutkové divadlo Studna, Čertovská pohádka
16:30 Bedrník, jihočeská dudácká muzika
18:00 Úsvit a Úsviťáček, českobudějovický folklór
10 út 15:00 Hodina slávy, soutěžní přehlídka škol
16:30 Bohemiano, jihočeský písničkář Zdeněk Zajíček
18:00 Ivan Hlas, hity známého zpěváka a skladatele
20:00 Leťáci, kapela s mixem písní
11 st 16:00 Žestě200, českobudějovický žesťový soubor
17:15 Dudlajda
18:00 Česko zpívá koledy
19:00 DuoDOS, duo zpěvačky a baskytaristy
12 čt 15:00 Hodina slávy, soutěžní přehlídka škol
16:30 Flaškinet, kapela s netradičním složením
18:00 Never been 2 Jamaica, folk-pop
20:00 Pirates of the pubs, českobudějovický folk-punk
13 pá 15:00 Hodina slávy, soutěžní přehlídka škol
16:30 Výborný trio, českobudějovický jazz a fusion
18:00 Jazzika, podmanivé tóny jazzu
20:00 Janchi, českobudějovický pop-rock
14 so 13:00 Oáza Worship Band, koledy a vánoční písně
15:00 Divadlo potul. Čajovníka, Laponské pohádky
16:30 Šumavská osmička, setkání s dechovkou
18:00 Queen revival, českobudějovický revival. kapela
20:00 Chlapi v sobě, pop-rocková kapela
15 ne 15:00 Loutkové divadlo Studna, Šupinka pro štěstí
16:30 BuDuS, dudácký soubor z Českých Budějovic
18:00 Radost, folklórní soubor z Kamenného Újezdu
17 út 15:00 Hodina slávy, soutěžní přehlídka škol
16:30 Martin Kajaba, českobudějovický písničkář
18:00 Želiboys, českobudějovický folk
20:00 Hudební kroužek, jihočeská kapela s mixem hitů
18 st 15:00 Hodina slávy, soutěžní přehlídka škol
17:00 Magda Smolková a Vít Brabec, budějovický pop
19:00 Two towers hulu jazz, jihočeský jazz a swing
19 čt 15:00 Hodina slávy, soutěžní přehlídka škol
16:30 Andromeda, kapela historické hudby a folku
18:00 Nezmaři, známá folková kapela
20:00 Hrajeto, harmonikáři a bubeník s mixem hitů
20 pá 15:00 Hodina slávy, soutěžní přehlídka škol
16:30 Ondřej Kovář, klavírní recitál světových melodií
18:00 Kapela MP3, budějovická kapela s mixem hitů
20:00 The Greens, českobudějovický pop-rock
21 so 15:00 Téměř divadelní společnost, pohádky
17:00 Česká kapela, vánoční setkání s dechovkou
19:00 Pergamen, českobudějovická country kapela
22 ne 15:00 Loutk. divadlo Divoloď, Jak čertík psal přání
16:30 Kapela Korzo, kapela s hostem V. Svobodovou
18:00 Duo Evergreen, jihočeský jazz a swing
23 po 18:00 Jižani, vánoční setkání s dechovkou


Program mimo pódium:
09. – 14. 12. Radniční vánoční trhy a tvůrčí dílny
15. 12. Vánoce na starém městě a staročeská ulička v Panské
17. 12. Gospelové Vánoce
22. 12. Živý betlém

www.ceskobudejovickyadvent.cz

Začátek akce: 29. 11. 2019 10:00:00
Konec akce: 29. 11. 2019 22:00:00
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Vánoční trhy a vánoční zpívání
Základní škola Prachatice, Prachatice
Adventní trh 2019
Masarykovo náměstí, Třeboň