Cestovatel Jiří Kolbaba ~ Exotická diashow

Akce Písek

Jiné akce
Další akce ve městě Písek

Cestovatel Jiří Kolbaba ~ Exotická diashow

Mimořádný emotivní zážitek, plný inspirací pro splnění vlastních cestovatelských snů.

V souvislosti s opatřeními proti šíření koronaviru jsme exotickou diashow z roku 2020 přeložili na 22. září 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Jeden z nejznámějších českých dobrodruhů, cestovatel Rádia Impuls a viceprezident Českého klubu cestovatelů, Jiří Kolbaba, Vás prostřednictvím svých jedinečných fotografií provede všemi kouty světa s důrazem na unikátní přírodní úkazy, kompozice a roztodivné tváře domorodců s nádechem dobrodružství, poznání, exotiky a tajemna.

V celosvětové kampani Keep walking byl Jiří Kolbaba zařazen do elitní skupiny cestovatelů a dobrodruhů. Své originální zážitky z více než 130 navštívených zemí všech šesti kontinentů a pravidelných expedic do nejodlehlejších oblastí světa sděluje posluchačům po celé republice na desítkách přednášek, které ročně uskuteční a také prostřednictvím médií (např. na Rádiu Impuls ve vlastním pořadu). Besedy s promítáním diapozitivů jsou pořádány tématicky buď jednotlivě nebo jako propojený cyklus a provází je doplňkový kvíz a prostor pro zodpovězení otázek. Jeho přednášky můžeme bez nadsázky označit jako „koncert mluveného slova“, neboť jsou vedeny poutavým způsobem s dokonalou znalostí barvitosti a zvukomalebnosti českého jazyka

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Isole ~ Cirk La Putyka
Divadlo Frani Šrámka, Písek
Ivo Šmoldas ~ talk show
Divadlo Frani Šrámka, Písek
Minipárty s Karlem Šípem
Divadlo Frani Šrámka, Písek
Karel Šíp - Minipárty
Metropol, České Budějovice