CESTOVATELSKÝ STAND-UP BEER WITH TRAVEL

Akce Zlín

CESTOVATELSKÝ STAND-UP BEER WITH TRAVEL
Jiné akce
Další akce ve městě Zlín

CESTOVATELSKÝ STAND-UP BEER WITH TRAVEL

Když se řekne Rusko, neznamená to pro našince obvykle bohatou kulturní historii, ale spíše nepříjemnou kapitolu dějin, kontroverzní mezinárodní politiku, KHL a vodku. Dva kluci z Prahy jsou přesvědčení o tom, že podobné generalizace jsou celkem k ničemu, a tak nahodili batohy na záda, dopili poslední české pivo a vyrazili se s Ruskem a Rusy seznámit osobně a hezky zblízka.
S lahváčem v ruce ujeli vlakem od Finského zálivu k Japonskému moři přes 10 000 kilometrů, cestou navštívili mnoho zajímavých míst a nechali se okouzlit krásou Bajkalu. Vyslechli řadu neobyčejných příběhů od obyčejných lidí a po celou dobu poctivě ochutnávali lokální pivo i gastronomické dobroty. Můžete se těšit na více či méně vtipné příběhy z cest, hezké fotky a snad i pár zajímavostí z navštívených míst. Nečekejte přednášku plnou historických dat a zeměpisných termínů, ale uvolněné vyprávění o zážitcích a svobodě, kterou člověk při takovém cestování zažívá.

19:00 - 22:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
TEDxZlín 2021 – Rovnováha
Kongresové centrum Zlín, Zlín
Partička ve Zlíně 15.3.2021
Kongresové centrum Zlín, Zlín
KAFE U OSMANYHO
Městské kulturní centrum, Hulín
Travesti show TECHTLE MECHTLE
Kino Klub Sušil, Bystřice pod Hostýnem
Majáles 2021
Náměstí Svobody, Vsetín
Partička v Luhačovicích
MěDK Elektra - sál Rondo, Luhačovice