Čiperkové

Akce Plzeň

Čiperkové
Akce pro děti, Koncerty
Další akce ve městě Plzeň

Čiperkové

Děcka, Čiperkové přijedou do Plzně, tak to je pecka!
Čiperkové – to je nejpopulárnější dětská kapela v ČR. Zpívají písničky, které baví děti, rodiče, babičky i dědy. Přijďte si s nimi zazpívat, zatancovat a zablbnout. Společně poznáte upovídanou berušku Alušku, co protančila všechny svoje střevíčky. Bláznivou opičku Olu, která vyvádí samé lumpárny. Škodolibé vosy, co schválně opičku provokují, ale nikdy nezkazí žádnou legraci. Usměvavé Sluníčko, které každému rádo poradí a vyčaruje úsměv na tváři. A věčně zasněnou kytičku Jasmínku. Pořadem provází puntíkatá moderátorka. Čiperkové – to je bezva parta, která ráda zpívá a tancuje. Jejich videoklipy na YouTube mají zhlédnutí v milionech. Vystoupení trvá hodinu a je vhodné i pro nejmenší, protože s Čiperky se nemusí sedět v klidu na místě a mlčet. Právě naopak! Po vystoupení autogramiáda a focení. Čiperkové se na vás už těší!

Cena vstupenky: 160 Kč (děti do 1 roku zdarma, ostatní vstupné jednotné). Vstupenky k zakoupení v předprodeji vstupenek na náměstí Republiky 41 a v síti TicketLIVE..

7. 12. 2019, 11:00
7. 12. 2019, 14:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
YAMATO
DEPO2015, Plzeň
Eva Urbanová & Barock
KD Šeříková, Plzeň
Čechomor
Měšťanská beseda, Plzeň
Kabát
Home Monitoring Aréna, Plzeň
ABBA STARS
KD Šeříková, Plzeň