Citron ~ Supi se slétají Tour 2020

Akce Písek

Citron ~ Supi se slétají Tour 2020
Koncerty
Další akce ve městě Písek

Citron ~ Supi se slétají Tour 2020

Česká hudební legenda CITRON se rozhodla, kvůli současnému řádění viru Covid-19 a zákazu konání vnitřních akcí na stání nad 10 osob, opět přesunout své turné “Supi se slétají“, a to na jaro 2021!

Česká hudební legenda Citron vyráží na turné po České republice, tentokráte s názvem “Supi se slétají! Půjde o nový koncept vystoupení Citronu i nový koncept produkčního složení turné. Klasický hraný set s elektrickými kytarami bude doplněn z poloviny o unplugged pasáž, ve které Citron doprovodí violoncellové duo. Kapela na tomto turné fanouškům představí nový singl, který obdrží zdarma každý návštěvník koncertu jako dárek!
Citron na tomto turné, jako speciální host, doprovodí skvělá slovenská symphonic metalová parta Symfobia. Nenechte si ujít tento poctivý rockový nářez plný energie v klubovém prostředí, který bude obohacen o zajímavou akustickou pasáž! Turné ”Supi se slétají“ bude mít v Písku v Kulturním domě zastávku 23. dubna 2021 od 20 hodin.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Vstupné 390 Kč.

 

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Marika Singers
Divadlo Frani Šrámka, Písek
DUO MATĚJ PTASZEK & JAN STEHLÍK
Divadelní Klub ÁNTRÉ, Český Krumlov