CLARINET FACTORY

Akce Dobříš

CLARINET FACTORY
Koncerty
Další akce ve městě Dobříš

CLARINET FACTORY

Mezinárodně oceňovaný ansámbl Clarinet Factory zahraje v KD Dobříš.

Koncert tohoto netradičního tělesa, jehož doménou je schopnost prolnutí klasické hudby, interpretované s maximální instrumentální zručností, s prvky jiných hudebních žánrů (ethno, minimalismus ad.) se jistě stane jedním z vrcholů letošního programu KD.

„Na hudební scéně je klarinetové kvarteto Clarinet Factory více než pětadvacet let. Úspěšně koncertuje po celém světě. Má na kontě spolupráci s Bobbym McFerrinem, Lenkou Dusilovou, Janou Koubkovou, Ivou Bittovou, Tata Bojs, Filharmonií Brno, Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu, PKF-Prague Philharmonia či divadelníky VerTeDance. Zároveň vydává i vlastní alba“, píše Jarda Špulák na Novinkách.cz. To nejnovější vyšlo letos, jmenuje se Pipers a je na něm patrný příklon k elektronice.
Mezinárodně oceňovaný ansámbl Clarinet Factory tak pokračuje v objevné cestě za možnostmi zvuku klarinetů i hudby obecně a jistě bude velkým zážitkem, jít s ním, aspoň na chvilku, po této cestě společně.

VSTUPNÉ:
270 Kč (v předprodeji) 300 Kč (na místě)

od 20:30

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
STO ZVÍŘAT
Kulturní Dům, Dobříš
PRAŽŠTÍ KOMORNÍ SÓLISTÉ
Zámek Dobříš, Dobříš
HORKÝŽE SLÍŽE
Kulturní Dům, Dobříš
ŽALMAN & SPOL.
Městské divadlo, Slaný
HORKÝŽE SLÍŽE
Kulturní Dům, Dobříš
ADVENTNÍ CIMBAL CLASSIC
Městské divadlo, Slaný