David Keenan (IE)

Akce Praha

David Keenan (IE)
Koncerty
Další akce ve městě Praha

David Keenan (IE)

David Keenan patří k výrazným hlasům na irské písničkářské scéně. Na své koncerty si hudebníka a básníka přizvali Passenger, Glen Hansard i Hozier, který prozradil, že ho Davidův hlas okouzlil hned na první poslech. K popularitě umělci pomohl náhodný taxikář, který mladíka s kytarou před čtyřmi lety požádal, aby mu při jízdě něco zahrál. Taxikář nahrávku sdílel na sociálních sítích a virální skladbě „El Paso“ zajistil vstupenku do irských rádií. V současnosti chystá David Keenan debutové album, které představí i na svém prvním pražském samostatném koncertu.

Vstupenky (290 Kč) >> http://bit.ly/DavidKeenan20fource

(en)
The young Irishman David Keenan counts Passenger, Glen Hansard or Hozier among his growing legion of followers. “His voice stopped me dead in my tracks,” said Hozier who took David on his tour. In early 2015, a singer-songwriter from Dundalk went viral after a video of him singing was published by a local taxi driver. David is now putting the finishing touches to his debut album full of spell-binding storytelling and arresting song-craft.

Tickets (290 czk) >> http://bit.ly/DavidKeenan20fource

Začátek akce: 28. 3. 2020 20:00:00
Konec akce: 28. 3. 2020 23:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce