David Koller

Akce Dvůr Králové nad Labem

David Koller
Koncerty
Další akce ve městě Dvůr Králové nad Labem

David Koller Acoustic - Dvůr Králové nad Labem

Chci zas v tobě spát, Amerika nebo Gypsy Love s novým prostorem a barvou. David Koller ve Dvoře Králové zahraje svoje hity v unplugged aranžích.

Jeden z nejúspěšnějších českých hudebníků David Koller se po letní festivalové sezoně a podzimním turné se svojí domovskou Lucií vrátí k akustickým koncertům. V rámci turné David Koller Acoustic Tour 2020 dorazí 19. února 2020 i do Dvora Králové nad Labem. Zdejšímu publiku nabídne jiný koncertní zážitek, než skýtají festivaly nebo velké haly. V intimním prostředí Hankova domu přehraje svoje největší hity i průřez kariérou v akustických aranžích. Vstupenky zakoupíte v předprodeji Hankova domu nebo on-line zde.

Během večera zazní například Chci zas v tobě spát, Troubit na trumpety by se nám líbilo, Gypsy Love, Amerika, Recidiva nebo Lovec střelec doktor&vědec. „Unplugged turné jedem sice už počtvrté, ale vždy k písničkám přistupujeme jinak a cizelujeme aranžmá. A podle ohlasu to baví i fanoušky, kteří mluví o prostoru, barvě a zvuku, který nebývá vždy v našich luzích a hájích ke slyšení,“ popisuje David Koller.

Na podiu budou muzikanti střídat dvoje bicí, perkuse, čtyři kytary a klavír. „Ve stejné sestavě hrajeme dlouho, jsme sehraní, rádi zkoušíme nové věci a akustické turné pro nás bylo výzvou. V kapele je to samý jazzman se srdcem rockera, tak konečně dostanou prostor,“ dodává s úsměvem David Koller, kterého doplní kytarista Michal Pelant, baskytarista Marek Minárik, bubeník Adam Koller, perkusionista Víťa Halška a hráč na kytaru a piano Matěj Belko.

Další netradiční aktivity chystá David Koller i v průběhu roku. V květnu uspořádá na Vranovské přehradě první Koller Fest, na kterém vystoupí jeho oblíbené kapely a na podzim připravuje turné po velkých klubech vč. pražské zastávky ve Fóru Karlín.

Začátek akce: 19. 2. 2020 19:00:00
Konec akce: 19. 2. 2020 21:30:00
Vstupenky
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Ewa Farna
Hankův dům, Dvůr Králové nad Labem
Resumé
U Bejka, Hradec Králové
EVA A VAŠEK
Restaurace U Letců, Hradec Králové
Horkýže SLÍŽE
UFFO - Společenské centrum, Trutnov
TY NIKDY Rest a DJ Herby ★ pod Sněžkou
KlonDike music club, Pec pod Sněžkou