Eva a Vašek

Akce Luhačovice

Eva a Vašek
Koncerty
Další akce ve městě Luhačovice

Eva a Vašek

V roce 1989 vznikla skupina Surf Blansko. Její repertoár zahrnuje pestrou paletu žánrů od lidové hudby, přes evergreeny, country až po současnou populární hudbu, i vlastní tvorbu. Důkazem je přes 30 CD nosičů, DVD aj. K největším úspěchům Evy a Vaška patří několikanásobně získané 1. místo v hitparádě Českého rozhlasu s písněmi Bílé růže z Athén a Bílá orchidej. Z dosud velkého počtu titulů bylo oceněno 20 zlatou, 12 platinovou a 2 multiplatinové desky hudebních nosičů Evy a Vaška. Svými písněmi rozdávají lidem pohodu a lásku.
Snack bar a pokladna otevřena 30 min. před začátkem představení. Vstupenky rezervujeme 1 týden. Všechny rezervace budou zrušeny v den konání akce. Je tedy nutné zakoupit si zarezervované vstupenky 1 den před konáním akce. Vyhnete se tak frontám u pokladny a hlavně si dopřejete klidný, pohodově strávený kulturní zážitek se svým dítětem. Děkujeme za spolupráci

Vstupné: 180,- /200,-

19:00 - 22.30

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
AXEL RUDI PELL
Masters of Rock Cafe, Zlín
THE BACKWARDS
Kongresové centrum Zlín, Zlín
Fragile 24.11.2020
Dům kultury, Vsetín