Festival udržitelné módy ve Westfield Chodov

Akce Praha

Festival udržitelné módy ve Westfield Chodov
Festivaly, Jiné akce, Přednášky a kurzy
Další akce ve městě Praha
Podrobnější informace: Adam Chyška, adam.chyska@ogilvy.com
Pokud máte rádi udržitelnou módu, nebo si pod tímto slovním spojením naopak nedovedete představit nic konkrétního, určitě si v průběhu března udělejte cestu do Westfield Chodov.

Proč? Od 8. do 29.března jsme pro vás připravili Festival udržitelné módy, jehož cílem je inspirovat k odpovědnějšímu vztahu k oblečení a udržitelnějšímu životnímu stylu obecně. Představí se na něm lokální prodejci, které v obchodním centru běžně nenajdete, a na programu budou i workshopy se zajímavými osobnostmi ze světa módy. 

Těšit se tak můžetenapříklad na workshop módní návrhářky Kamily Vodochodské nebo neziskové organizace Bezobalu. Exkluzivně si v době festivalu budete moci zakoupit oblečení a doplňky od vystavovatelů, které byste běžně v obchodním centru hledali marně. 

Svoji práci zákazníkům představí autoři upcyklovaných hodinek Prostě Prim nebo vybrané značky a prodejci udržitelné a etické módy Les Goodies, SUTU nebo Vidda Fashion and Living Store. V rámci festivalu pak Westfield Chodov upozorní také na udržitelné kolekce a další ekologické iniciativy svých stálých nájemců H&M, DM drogerie markt, Adidas, Nespresso, Ecco, C&A, Converse nebo Intimissimi. 

Festival udržitelné módy bude ve Westfield Chodov na náměstíčku před prodejnou Peek & Cloppenburg probíhat od 8. do 29. března. 

Program pro veřejnost na náměstí u Peek & Cloppenburg: 
- Neděle 8. 3. od 14:00 do 16:00 - ,,Provazoplet“ – výroba netradičních módních doplňků z onošených triček 
- Neděle 8. 3. od 18:00 do 19:00 - ,,Příběh československých hodinek Prim“ – povídání o příběhu firmy Prostě Prim a také o tom, jak vrací život klasickým československým hodinkám. 
- Sobota 14. 3. od 14:00 do 16:00 - ,,Jak na ekologické a zdravé praní s Bezobalu“ – dozvíte se, jak ekologicky a účinně odstranit odolné skvrny ze svého oblečení 
- Sobota 14. 3. od 18:00 do 19:00 - ,,Příběh Kolorek – rozložitelných plenek pro miminka“ – o jejich vzniku, proč jsou EKO a co se připravuje do budoucna 
- Neděle 15. 3. od 14:00 do 16:00 - ,,Špulkohraní“ – jak vyrobit na tradiční české špulce šály, čepice, nákrčníky, dekorace na zeď i podložky do kuchyně. 
- Sobota 21. 3. od 14:00 od 16:00 - ,,Odpoledne s redakcí časopisu Vogue“ 
- Neděle 22. 3. od 14:00 do 16:00 - ,,Kazetář“ – získáte skvělé tipy, jak se dá využít kazeta k výrobě originálních šperků nebo peněženky. 
- Sobota -28. 3. od 14:00 do 16:00 - ,,Jak si obstarat malý efektivní šatník ohleduplný k planetě“ – workshop s návrhářkou Kamilou Vodochodskou 
- Neděle 28. 3. od 14:00 do 16:00 - ,,Dát denimu šanci! – jak si lze ze starých riflí vyrobit stylové pelíšky pro domácí mazlíčky a různé módní doplňky. 

Podrobný program akce včetně jednotlivých workshopů a vystavovatelů je k dispozici na stránkách www.westfieldchodov.com.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Jméno organizátora: Westfield Chodov
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
I-ťing – kniha proměn
Nová Akropolis, Varšavská 19, Praha 2, Praha