Galavečer na Draka 2020

Akce Praha

Galavečer na Draka 2020
Kultura
Další akce ve městě Praha

Galavečer na Draka 2020

GALAVEČER NA DRAKA 2020 je benefiční večer na podporu dětí se Spinální muskulární atrofií (SMA). Jedná se o genetické onemocnění, které způsobuje ochabování svalů. Akce každoročně podporuje dva konkrétní příběhy pacientů s touto nemocí.

Cílem projektu je nabídnout nejen finanční podporu rodinám, ale především rozšířit povědomí o tématu vzácných onemocnění, odkrýt problémy pacientů s nimi spojené, rozvířit společenskou diskusi a hlavně - ukázat radost, smích a že i život s takovou zátěží se dá žít s radostí.

V prvním ročníku v roce 2018 se podařilo vybrat celkem 13 045 Kč, druhý rok se částka vyšplhala dohromady na 175 710 Kč. V roce 2020 se třetí ročník akce přesouvá z malých lokálních prostor do jedné z nejznámějších secesních staveb v Praze - do Obecního domu.Vstupenky je možné zakoupit v prodejní síti TicketPortal CZ:
 STÁNÍ 459 Kč
LÓŽE 599 Kč
 HLAVNÍ SÁL (PARTER) 699 Kč

Z každé prodané vstupenky poputuje 50 Kč na celkový výtěžek z Galavečera.

Příběhy, které Galavečer na Draka ve svém třetím ročníku podpoří jsou:
 Týna a Radovan Hagenovi (3,5 roku) - dvojčata žijící v Ostravě, jimž byla nemoc diagnostikována v 7 měsících.
Anna Hlavicová (20 let) - dívka z Mníšku pod Brdy, která se s nemocí statečně pere i v dospělém věku a zatím neúspěšně žádá pojišťovnu o úhradu aktuálně dostupného léku.

Akce se koná pod záštitou Nadační fond SPOLU NA DRAKA. Nadační fond původně vznikl na podporu malého Zdeňka Rejzka, nyní se soustředí na pomoc všem pacientům s nemocí SMA a dalšími vzácnými onemocněními.


Další informace se můžete dozvědět na webu www.galavecernadraka.cz.

Začátek akce: 23. 1. 2020 18:00:00
Konec akce: 24. 1. 2020 1:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce