GEORGE & BEATOVENS,...

Akce Hradec Králové

Koncerty
Další akce ve městě Hradec Králové

GEORGE & BEATOVENS

KAREL KAHOVEC,VIKTOR SODOMA A GEORGE & BEATOVENS

V roce 2020 slaví skupina GEORGE & BEATOVENS
55. VÝROČÍ ZALOŽENÍ! Skupinu založil v roce 1965 Petr Novák a mimo dvouleté působení u Flamenga zpíval s George & Beatovens až do své předčasné smrti v roce 1997. Od té doby skupina koncertuje s KARLEM KAHOVCEM. V programu jsou zařazeny známé písničky Karla Kahovce ze 60tých let: Paní v černém, Poprava blond holky, Svou lásku jsem rozdal, vzpomínka na Petra Nováka: Povídej, Hvězdičko blýskavá, Já budu chodit po špičkách, Náhrobní kámen, písně z období spolupráce s Coutry beatem Háj modřínů, To se budem príma mít a samozřejmě Rock´n´Roll… S repertoárem legendárních Matadors Get Down From The Tree, Zlatý důl a dalšími hity své hudební kariery Kytaro hrej, Hush, Black is Black vystoupí jako host VIKTOR SODOMA.

Z vládního nařízení se překládá na 21. října 2020, vstupenky zůstávají v platnosti, v případě nehodícího se termínu lze vstupenky vrátit v infocentrech Hradec Králové.

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
LACO DECZI & CELULA NEW YORK
Petrof Gallery, Hradec Králové
HRADIŠŤAN & JIŘÍ PAVLICA
Filharmonie, Hradec Králové
PIRATE SWING BAND GALA
Aldis, Hradec Králové
NEZMAŘI
Adalbertinum, Hradec Králové
YAMATO DRUMMERS OF JAPAN
Aldis, Hradec Králové
VOJTA DYK & EN.DRU & JEN HOVORKA
Filharmonie, Hradec Králové