Gipsy Kings (F) / Olomouc

Akce Olomouc

Gipsy Kings (F) / Olomouc
Koncerty, Kultura
Další akce ve městě Olomouc
Podrobnější informace: www.agenturakvas.sk
Stejnojmenné album Gipsy Kings, které kapelu proslavilo doslova po celém světě a vyneslo jí obrovské prodeje a několik platinových a zlatých desek, vyšlo před dlouhými 31 lety, ale jakoby to bylo teprve nedávno. Od těch dob kapela svou hudbou těší množství fanoušků prostřednictvím horkého spojení flamenca, salsy, západního popu, hispánského stylu, romské hudby a latinských rytmů. Gipsy Kings svůj unikátní styl nazývají katalánská rumba.
Skupina je od té doby na jednom velkém non-stop turné po různých částech planety, rozdává radost a energii publiku všech věkových kategorií. Vedle toho skládá nové písně a vydává alba.
V roce 2013 Gipsy Kings vydali deváté studiové album nazvané Savory Flamenco, které poprvé celé složily i produkovali samotní členové.
"Hudba je vášeň, je to náš život. I po všech těch letech spolupráce, cestování a koncertování. Dozrály jsme, vypracovali jsme se, hodně nám to dalo," říká hlavní kytarista Tonino Baliardo.
Zveme vás zažít energii Gipsy Kings v hlavní roli se (dnes již legendárními) zakladateli této slavné skupiny, skladateli a producenty Nicolasem Reyesem a Tonino Baliardem. Těšit se můžete na skladby jako Volare, Bamboléo, Baila Me a množství dalších hitů. Možná odezní i působivá interpretace skladby Hotel California známá z filmu Big Lebowski.
Vidět Gipsy Kings živě a protančit jejich koncert je velmi působivý zážitek!

Jméno organizátora: Agentúra KVAS
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
ADVENTNÍ KONCERT
kostel Panny Marie Sněžné, Olomouc
Václav Neckář
Kino Metropol, Olomouc
Ondřej Smeykal
Kratochvíle, Olomouc
Bílé Vánoce Lucie Bílé II
Clarion Congress Hotel, Olomouc