Golf Centrum Open Tour 2019

Akce Karlovy Vary

Golf Centrum Open Tour 2019
Sportovní akce
Další akce ve městě Karlovy Vary

Golf Centrum Open Tour

Zveme Vás v pořadí již na sedmý z 10ti otevřených golfových turnajů po celé ČR i v SK, tentokrát na krásném hřišti v Karlových Varech.
Vítáni jsou všichni milovníci golfové hry, všichni co chtějí zažít NÁDHERNOU ATMOSFÉRU golfového turnaje a v příznivém případě snížit svůj HCP. Můžete se přihlásit jen na tento turnaj, nebo se zúčastnit zbytku celé tour. V každém jednom turnaji není o výhry nouze, oceňujeme první 3 místa v každé kategorii a zařazujeme i vložené soutěže, ve kterých máte šanci vyhrát další krásné ceny, např. LUXUSNÍ GOLFOVÝ vozík! Je jedno jestli s golfem teprve začínáte, nebo jste ostřílený profík. Soutěžíme ve čtyřech kategoriích, díky tomu má šanci na výhru každý: HCP 37 - 54, HCP 24,1 - 36, HCP 12,1 - 24, HCP 0 - 12 Na hřišti se můžete těšit na OBČERSTVENÍ, různé OCHUTNÁVKY DELIKATES od partnerů a odnesete si i momentky zachycující Vaši hru :-) V případě zájmu nám napište a pošleme podrobnější informace :-) Těšíme se na viděnou! Tým GCOT

Neděle 25. srpna 2019 v 7:30 až 17:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce