Hollywood in Prague: Noc světových vánočních melodií

Akce Praha

Hollywood in Prague: Noc světových vánočních melodií
Divadlo, Koncerty, Kultura
Web organizátora:
euroconcert.eu
Další akce ve městě Praha
Podrobnější informace: +420 775 910 731 , reservation@redutajazzclub.cz ,

Hollywood in Prague: Obecní dům rozezní světově proslulé vánoční melodie v podání Bohemian Symphony Orchestra Prague.

Ta správná vánoční atmosféra se neobejde bez melodií, které mají všichni se svátečním časem neodmyslitelně spjaté. Prestižní Bohemian Symphony Orchestra Prague proto připravil jedinečný večer plný nejznámějších vánočních a filmových melodií, které 19. prosince zaplní honosný sál Obecního domu.

Koncert nabídne svátečně laděný, a přesto dokonale pestrý hudební mix. Nebudou v něm chybět tradiční vánoční skladby jako Schubertova Ave Maria nebo Gruberova Silent Night, kterou všichni známe jako Tichou noc. Na své si přijdou také milovníci vánočních filmů. Profesionální orchestr nabídne totiž i melodie ze snímku Sám doma nebo nestárnoucí romantické komedie Láska nebeská. „Filmová hudba je jedinečná v tom, že dokáže zaujmout posluchače napříč žánry a spojuje diváky všech generací,” říká šéfdirigent a zároveň ředitel Bohemian Symphony Orchestra Prague Martin Šanda, který toto hudební těleso v roce 2002 založil.

Chybět nebude ani Hallelujah, které se stalo osudovou skladbou pro legendárního Leonarda Cohena. V podání Bohemian Symphony Orchestra Prague zazní rovněž Happy Xmas / War Is Over od Johna Lenona nebo All I Want for Christmas Is You od Mariah Carey. Ryze českou třešinkou na dortu pak budou Tři oříšky pro Popelku, jež jsou dílem Karla Svobody.

To vše a mnohé další si budou diváci moci vychutnat v podání orchestru čítajícího na šedesát hudebníků.


Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Jméno organizátora: Euroconcert
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Freddie - Concert show 13.12.2022
Divadlo Radka Brzobohatého, Praha
HAUSER
Kongresové centrum, Praha