Impulse - Symphony Orchestra - The greatest Rock Hits

Akce Ostrava

Koncerty
Další akce ve městě Ostrava

Impulse - Symphony Orchestra - The greatest Rock Hits

Jedinečná show plná nesmrtelné muziky. Vychutnejte plnou sílu živého i živelného proudu hudby.

Změna akce z původního termínu 17. 05. 2019 na nové datum 16. 10. 2019. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud vám nový termín nevyhovuje, je možné vstupenky vracet do 31.5.2019 v místě zakoupení spolu s dokladem o koupi.

"Impulse" je ve své podstatě symbiózou klasické a rockové hudby. Repertoár skupiny se skládá z nesmrtelných děl velkých rockových kapel XX. století a současnosti. Jeho vrcholem je ten fakt, že všechny námi oblíbené písně se objevují v nových úpravách a tak odhalují zcela neobvyklou perspektivu. Výsledkem je, že známé rockové hity procházejí znovuzrozením a dostávají nový dech.
Skupina "Impulse" zahrnuje profesionální hudebníky. Program je doprovázen speciálně vybranými vizuály. Program představuje díla takových skupin, jako je Queen,The Beatles, Metallica, Depeche Mode, Scorpions, Radiohead, Eagles, Red Hot Chilli Peppers, AC/DC, Bon Jovi, System of a down, Kiss, Pink Floyd, Led Zeppelin, Nirvana, The Rolling Stones, Deep Purple, The Doors. Délka programu 2 hodiny.

19:00

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Rhapsody of Fire
Klub Rock and Roll Garage, Ostrava
Kosheen (UK)
Bonver Aréna, Ostrava
Cermaque
Centrum PANT, Ostrava
Desmod
Klub Rock and Roll Garage, Ostrava