IVO TOMAN - DEBORDELIZACE VZTAHŮ TOUR

Akce Ústí nad Labem

IVO TOMAN - DEBORDELIZACE VZTAHŮ TOUR
Jiné akce
Další akce ve městě Ústí nad Labem

VO TOMAN - DEBORDELIZACE VZTAHŮ TOUR

Ivo Toman - Debordelizace vztahů Tour v Ústí nad Labem se přesouvá na úterý 23.11.2021
Místo a čas zůstává: Dům kultury - Kino, Ústí nad Labem 19:00 - 21:00.

Třetina zaměstnanců u nás je v práci nespokojena. Důvodem jsou peníze a hlavně vztahy.
55 % českých manželství a 75 % nesezdaných párů se rozpadá. V každé jiné lidské činnosti (např. ve výrobě) je naprosto nepředstavitelné, aby zmetkovitost překročila 50 %. Řečeno počítačovým jazykem - nekompatibilita mužů a žen je obrovská. Víte, že většina mezilidských vztahů vychází z vrozené agresivity? A že lidská komunikace je vlastně snahou přesvědčit jiné lidi, aby něco dělali jinak než doposud? K tomu potřebujete mít dobré vztahy s jinými lidmi. Napadlo vás, že mluvením s jinými lidmi si děláte si pořádek v hlavě? Většina lidí je nespokojená se svými vztahy doma i v práci… A nic s tím nedělá. Jenže vaše vztahy se nevyřeší samy. Nečekejte, a pojďte to změnit. Pojďte si poslechnout ověřené a přitom často překvapivé návody a řešení na skvělé vztahy.

Dozvíte se i další zajímavosti:
o Toxičtí lidé a jak na ně (doma i v práci) o Kdy je dobré být agresivní o Empatie jako problém o Proč podvádíme a lžeme nebo naopak spolupracujeme o Vztahy v práci - jak je zlepšit o Kdy je dobré chovat se jako psychopat o Vztahy mezi mužem a ženou o Kurvítka: přitažlivost, láska a empatie o Vztahy v rodině (děti, tchýně) o Jak matky „dokonalými podmínkami“ zničí původně zdravé dítě o Chcete mít úspěšné dítě? A ví, že něco musí obětovat? o Jak poznat budoucí problémy o Kdy se rozejít (milionové téma - to poznáte hlavně při rozvodu) o Dětské myšlení dospělých lidí a jiné špatné myšlenkové postupy o Jak i ze špatného dětství udělat dobrý život o Špatné rady na dobré vztahy o Hádky a jak na ně o Umění přesvědčovat bez nátlaku o Zakázané věty a jiné zaručené recepty na krach vztahu o Maturita z umění naslouchat Toto vše se dozvíte na nové přednášce Iva Tomana Debordelizace vztahů.

vstupné:
od 499 Kč

19:00 hod

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce