JAK SE ČERTI ŽENILI

Akce Litovel

JAK SE ČERTI ŽENILI
Akce pro děti
Další akce ve městě Litovel

JAK SE ČERTI ŽENILI

Za devatero horami... devatero řekami, v jednom malém království žije ten nejlínější princ jakého si dokážete jen představit, princ Vendelín. A protože je tak líný, vládne za něj jeho teta Kordula Hamižná, která celé království pomalu rozkrádala až se z něj stalo to nejchudší království na celém světě. Pomoci mu může už jen princezna Adélka, která se rozhodla vdát se za prince svých snů, a proto se ho vydává hledat do světa. Princova teta Kordula ve své lakotě a hamižnosti touží se stát královnou ať to stojí co to stojí a chce vládnout světu, proto uzavře smlouvu s peklem. Ovšem nepočítá s tím, že čistá lidská duše je velká vzácnost a láska že je silnější než všechno zlo na světě... Muzikálová pohádka v podání Metropolitního divadla Praha. Délka představení 60 minut.

Určeno pro školní družiny a veřejnost. Pohádku můžete vidět ve středu 24. listopadu 2021 od 14 hodin ve Velkém sále Záložny v Litovli. Vstupné 40 Kč.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce