Jakub Smolík 2018

Akce Třeboň

Jakub Smolík 2018
Koncerty
Další akce ve městě Třeboň

Jakub Smolík s kapelou

Jediný a speciální koncert na jihu Čech! 
Spojení jmen Jakub Smolík a Jakub Krčín přinese jistě skvělý kulturní i historický zážitek. V areálu pivovaru Bohemia Regent,a.s., který se návštěvníkům otevře v 18 hodin, bude připraven na venkovním krytém podiu speciální a jediný koncert Jakuba Smolíka s kapelou a hosty jako je např. František Kasl - kamarád Jakuba Smolíka, skladatel, textař, zpěvák, kytarista. Koncert vyvrcholí historickým průvodem a zahájením Historických slavností Jakuba Krčína. 
Jakub Smolík a hosté — Jediný a speciální koncert na jihu Čech! 
Koncertní program je připraven z největších Jakubových hitů (Ave Maria, Víš, Prý chlapi nebrečí, Až se ti jednou bude zdát, Sen kovbojů, Říkej mi táto…), které vyšly na CD „Jakub Smolík BEST OFHITŮ“. Písně doplňuje projekce videoklipů a originálních fotografií. Pro své scénky a vtipně okomentované historky ze života a aktuálního společenského i jiného dění, kterých má Jakub v zásobě nespočet, se těší oblibě nejen u dam, ale také u pánů. Během koncertu je možné zakoupit CD, trička, plakáty, kalendáře nebo víno s Jakubovo etiketou. Tyto upomínkové předměty si mohou návštěvníci odnést s podpisem Jakuba Smolíka – autogramiáda po skončení koncertu. 
Historické slavnosti Jakuba Krčína 
Jen na dva dny se do Třeboně i letos opět vrátí Jakub Krčín a jeho doprovod. V pátek večer 20. července a celou sobotu 21. července se s ním budete potkávat na Masarykově náměstí, v zámeckém parku a na hrázi rybníka Svět. Příjezd slavného stavitele rybníků v pátek 20. července zahájí XXI. Historické slavnosti Jakuba Krčína. Na hlavní scéně na Masarykově náměstí nabídne šermířské souboje, ukázky renesančních tanců, kejklířská vystoupení, vlajkovou show a koncerty historické hudby. Na scéně v zámeckém parku budou připraveny soutěže pro děti, loutkové pohádky, ukázky historických řemesel a sokolnictví. Slavnosti uzavře noční průvod městem, odjezd Jakuba Krčína po hladině rybníka Svět a tradiční ohňostroj. 
Program 
18:00 otevření areálu 
19:00—21:45 koncert Jakub Smolík s kapelou a host František Kasl 
21:45—22:00 příchod družiny Jakuba Krčína 
22:00—22:30 slavnostní zahájení Historických slavností Jakuba Krčína a zahájení průvodu městem 
22:30—23:00 autogramiáda Jakub Smolík

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Pavlína Jíšová
Společenský sál Aurora, Třeboň
Radůza
Divadlo Frani Šrámka, Písek
Peter Nagy 60 – CZ/SK Tour 2019
DK metropol, České Budějovice