JARNÍ RETRO GARÁŽ 2021

Akce Lysá nad Labem

Výstavy
Další akce ve městě Lysá nad Labem

JARNÍ RETRO GARÁŽ

NEJVĚTŠÍ AUTO-MOTO VETERÁN BURZA & PRODEJNÍ VÝSTAVA VETERÁNŮ POD STŘECHOU V KRYTÝCH HALÁCH V ČR !!!

V sobotu 17. 4. 2021 již tradičně zaplní celý areál výstaviště veteránská burza Retro Garáž. V moderních výstavních pavilónech výstaviště v Lysé nad Labem máte 2x ročně (na jaře a na podzim) jedinečnou možnost nakoupit a prodat vše, na co jste na klasických veteránistických „burzách“ zvyklí. Retro Garáž už pravidelně nabízí skutečně mnoho a to od kompletních strojů, přes nové, replikové nebo staré a původní náhradní díly až po spousty dalších předmětů spojených s veteránismem a nejen to. Na akci svou práci prezentují i renovační dílny a řemeslníci.

Desítky veteránů a nepřeberné množství dílů na prodej

Živé dražby vetreránů od 1 Kč jedině na Retro Garáži

Retro Garáž pravidelně přináší všem návštěvníkům naprosto unikátní a nevšední zážitek v podobě živých aukcí / dražeb auto-moto veteránů.
Přijďte si přihodit a zažít ten adrenalin! A kdo ví, třeba to budete právě Vy, kdo se stanete vítězem naší živé aukce. Do jarních dražeb 17. 4. 2021 chystáme hned několik strojů – automobilů a motocyklů – více info již brzy na https://www.retro-garaz.cz/aukce-2/

Oblíbená veteránská tombola nesmí chybět

Tradičím zpestřením programu Retro Garáže je oblíbená veteránská tombola. V tombole ceny v hodnotě cca 50.000 Kč – poukazy jednotlivých renovačních dílen např. na repasi helmy “kokosky” / na chemické čištění moto motoru / na chromování dílů / spousty dárků a cen od vybraných prodejců, partnerů akce nebo i originální dárky Retro Garáž.
Hlavní cenou tomboly býva zpravidla malý motockyl Jawa Pionýr nebo Babetta. Vstupné: 150 Kč / osoba (děti do 150cm výšky zdarma)

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
KRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ 2021
Výstaviště, Lysá nad Labem
JARNÍ ZEMĚDĚLEC 2021
Výstaviště, Lysá nad Labem
KLUBOVÁ VÝSTAVA VŠECH PLEMEN PSŮ
Výstaviště, Lysá nad Labem
NARCIS 2021
Výstaviště, Lysá nad Labem
FARMA 2021
Výstaviště, Lysá nad Labem
REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY 2021
Výstaviště, Lysá nad Labem