KABO

Akce Brno

KABO
Veletrhy
Další akce ve městě Brno

KABO

Obchodní dny obuvi a koženého zboží

STYL a KABO poprvé ve své 28leté historii neotevře brány do světa módy

Zimní i letní veletrhy STYL a KABO jsou součástí módního byznysu už celé čtvrtstoletí. Mnohaletou tradici přerušila až v letošním roce pandemie Covid-19 a oblíbené veletrhy módy se letos v únorovém termínu poprvé neuskuteční. Z důvodu prodloužení nouzového stavu a platných podmínek protiepidemických opatření PES se společnost Veletrhy Brno jako organizátor veletrhů rozhodla akci v termínu 27. – 28.2. 2021 zrušit. Společně s vystavujícími firmami věříme, že srpnová akce již proběhne v obvyklém termínu.

Brzy se opět všichni potkáme
„Veletrhy Styl a Kabo se staly nedílnou součástí obchodního kalendáře, který má vazbu na obchodní cyklus v oboru módy. Bohužel z důvodu prodlužování nouzového stavu a nastavení hygienicko-bezpečnostních opatření vládou se nepodaří únorovou edici pro módní kolekce podzim a zima uskutečnit. Přesto jsme přesvědčeni, že veletrhy Styl a Kabo nadále zůstanou kvalitní platformou pro vystavovatele a nákupčí a že se v srpnu opět potkáme za normálních podmínek," uvedl ke zrušení generální ředitel společnosti Veletrhy Brno Jiří Kuliš. Zima a sucho v únoru znamená horký srpen Jak praví lidové pranostiky, čím chladnější únor, tím teplejší léto a podobně se nyní rýsuje situace i ve světě veletržního byznysu. Vystavovatelé a pořadatelé si jsou vědomi důležitosti osobních setkání, bez kterých obchod nemůže fungovat a pro prezentaci módy to platí obzvlášť. Jako organizátor společně se zástupci oboru pevně věříme, že srpnová akce se již bude moci uskutečnit a představí se na ní novinky na další sezóny, na které již všichni netrpělivě čekají.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Stainless
Výstaviště Brno, Brno
STYL 2021
Výstaviště Brno, Brno
ANIMAL TECH 2021
Výstaviště Brno, Brno
OPTA 2021
Výstaviště Brno, Brno
OPTA 2021
Výstaviště Brno, Brno