Kafka Band

Akce Jeseník

Kafka Band
Koncerty
Další akce ve městě Jeseník

Kafka Band

Jedinečný koncert Kafka Bandu v rámci festivalu V centru / Im Zentrum v Jeseníku. Kapela složená z muzikantů zvučných jmen, zpracovala do audiovizuální podoby již druhou knihu Franze Kafky. Po úspěšném Zámku, se kterým objeli několik zemí, přišla na řadu Amerika. Tu Kafka Band nejdříve zhudebnil v divadle v německých Brémách, aby ji pak přepracoval do česko-německo-anglické koncertní podoby. Na jaře 2019 také vyšla stejnojmenná deska. Spisovatel Jaroslav Rudiš, výtvarník Jaromír Švejdík, muzikanti Dušan Neuwerth, Tomáš Neuwerth, Jiří Hradil, Libor Palucha, Zdenek Jurčík a VJ Clad vytvořili originální koncertní podobu známé literární předlohy.
Prodej vstupenek ve všech místech rezervačního systému MKZ Jeseník. Vstupenky v předprodeji máte možnost zakoupit online na portálu GoOut zde: https://goout.net/cs/koncerty/kafka-band/ndnme/+niqum/ Vstupné v předprodeji 300 Kč, v den konání akce 390 Kč. Pořádají MKZ Jeseník | Kultura v Jeseníku | www.mkzjes.cz

Sobota 21. září 2019 v 20:00 až 22:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
DUO JAMAHA
Divadlo Petra Bezruče, Jeseník
PAVEL ŠPORCL - POCTA PAGANINIMU
Kongresový sál PLL a.s., Jeseník
RADIM SCHWAB S KAPELOU
Divadlo Petra Bezruče, Jeseník
ŽALMAN & SPOL. - PAVEL LOHONKA
Divadlo Petra Bezruče, Jeseník