Klarinetový recitál A. Malíka

Akce Písek

Klarinetový recitál A. Malíka
Koncerty
Další akce ve městě Písek

Klarinetový recitál A. Malíka

Nenechte si ujít klarinetový recitál Adama Malíka, který byl členem kapely Čechomor, za doprovodu klavíristy Adama Farany.

MgA. ADAM MALÍK - klarinet Narodil se v Ostravě - Vítkovicích. V 6 letech začínal hrát na flétnu u Jindřicha Czerného. V letech 2002 – 2004 studoval u známého jazzového kytaristy Richarda Kroczka (otce zakládajícího člena skupiny Buty), který se o něm vyjádřil jako o největším talentu, který kdy učil. Od roku 2004 – 2009 byl soukromým žákem klarinetisty PhD. Igora Františáka. V letech 2005 – 2009 studoval na Janáčkové konzervatoři v Ostravě klasickou kytaru u Mgr. Ondřeje Gilliga. Je absolventem JAMU v Brně na klarinet v roce 2014. V letech 2004 – 2009 se účastnil mnoho národních i mezinárodních soutěží jak na kytaru tak klarinet, kde několikrát zvítězil. Od září do listopadu 2012 byl členem Moravské filharmonie Olomouc. V letech 2012 – 2014 vyučoval hru na kytaru nejdříve na ZUŠ v Ostravě - Polance nad Odrou a poté na ZUŠ Prosek v Praze 9. V letech 2009-2014 byl frontmenem úspěšné kapely Black Roll, která získala spoustu významných ocenění. Od roku 2010 je managerem a kytaristou kapely AC/CZ (AC/DC revival). V roce 2015 byl pozván na turné americké kapely Againts The Wall a založil nový projekt s názvem BAROCK. Je také producentem a kytaristou kapely mladé zpěvačky ELLY. V letech 2014 – 2017 byl kytaristou známé slovenské zpěvačky KRISTÍNY. V letech 2017 - 2020 byl členem známé české populární skupiny ČECHOMOR. V roce 2019 začal také spolupracovat s přední operní zpěvačkou EVOU URBANOVOU s projektem Barock. Několikrát natáčel pro Český Rozhlas, Českou televizi a v dalších mediálních TV jak v ČR tak na Slovensku. ADAM FARANA - klavír Vystudoval na Konzervatoři v Pardubicích a pokračoval na Fakultě umění Ostravské univerzity, byl na stáži na Hudební akademii v Katovicích. Účastnil se interpretačních soutěží, např. Amadeus, Prague, Junior Note, Beethovenův Hradec, Soutěž konzervatoří, Concorso Pianistico Internazionale Roma a další. Absolvoval mistrovské kurzy u Eugena Indjice, Pierra Jasmina, Józefa Stompela, Mariny Primačenko, Ivo Kahánka, ad. Od roku 2011 je taktéž korepetitorem tanečního oddělení ostravské konzervatoře a je členem klavírního dua Farana Piano Duo. Vstupné v předprodeji 180 Kč, na místě 200 Kč

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
David Koller ~ Acoustic Tour
Divadlo Frani Šrámka, Písek
DAVID KOLLER ACOUSTIC
Městské divadlo, Český Krumlov