Koncert Hudba Praha band

Akce Černošice

Koncert Hudba Praha band
Koncerty
Další akce ve městě Černošice

Koncert Hudba Praha band

Koncert skupiny Hudba Praha band pokračovatelky legendární Hudby Praha. Hraje největší hity Jasné páky a Hudby Praha jako Zákon o zachování energie, Špinavý záda, Pal vocuď, Cizej chlap, Holka Tonka, To tak, Marihuana, Máma táta, Můry, Lunapark...Aktuální turné má název Tak spolu jdem...

Charakteristický souzvuk kytar bratří Zatloukalů, zakládajících členů skupin Jasná Páka a Hudba Praha, doplněný dunivou basovou kytarou Jirky Jelínka je zárukou původního soundu kapely. Sestavu doplňují bubeník Pavel Skala, frontman Zdeněk Hnyk, jehož hlas můžete znát z vysílání pražského Radia 1, vokalistky Lucie Lu Jandová, Míša Šponar-Fojtová a Jarmila Jamajka Koblicová, která byla dlouholetou oporou Hudby Praha a v současné době se zotavuje z následků vážné nemoci. Na saxofon hraje Jakub Douda. Právě pro vás ve studiu připravujeme novinky a těšíme se na setkání s vámi. Vstupenky na koncert obdržíte v předprodeji (v Club Kinu) v ceně 250 Kč, na místě před koncertem za 280 Kč. Senioři platí 250 Kč.

Plné vstupné: 280 Kč
Snížené vstupné: 250 Kč V předprodeji 250 Kč

20:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce