Koncert Jakub Pustina a jeho hosté

Akce Humpolec

Koncert Jakub Pustina a jeho hosté
Koncerty
Další akce ve městě Humpolec

Koncert Jakub Pustina a jeho hosté

MěKIS v Humpolci vás zve na unikátní projekt koncertního turné operního pěvce Jakuba Pustiny, který v roce 2019 oslavil jubilejní 15. sezónu na operních jevištích celého světa. Jakub Pustina se představil nejenom na území Evropy, ale také v USA, Panamě, Singapuru, Austrálii nebo na Novém Zélandu. Za své pěvecké umění získal mnoho mezinárodních ocenění a v tomto projektu se vrací ke kořenům své kariéry. Program formou moderovaného koncertu přiblíží pozoruhodnou kariéru tohoto umělce, který sice původně vystudoval chemii, avšak po návštěvě operního představení se stal operním pěvcem.

Posluchači uslyší za klavírního doprovodu doc. JAMU Marty Vaškové 15 divácky nejpopulárnějších skladeb, které reprezentují 15 let kariéry Jakuba Pustiny. Mezi skladbami se diváci dozvědí neprezentované podrobnosti a zajímavosti, jak se právě chemik stal operním pěvcem a v průběhu večera si i všichni návštěvníci budou moci i společně zazpívat.

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Koncert Bee Bakare Trio
Výstavní sál Muzea Dr. A. Hrdličky Dolní náměstí, Humpolec
Radůza
Divadlo Za komínem, Humpolec
SLZA
velký sál JC, Velké Meziříčí