Koncert Michala Smetanky

Akce Luhačovice

Koncerty
Další akce ve městě Luhačovice

Koncert Michala Smetanky

Pohádka s písničkami na motivy Boženy Němcové . V Půlnočním království žije pyšná princezna Krasomila. Když odmítne ruku krále Miroslava, ten se za ní vydá do jejího království v přestrojení za zahradníka. Vypěstuje zpívající květinu a najde si cestu k srdci pyšné princezny. Jejich lásku chce překazit rádce, který Půlnoční království ovládá. Miroslav a princezna proto uprchnou a na útěku zažijí nečekaná dobrodružství. Princezna se nakonec dovídá, že její milý není zahradník, ale král a nic už nestojí v cestě pravé královské svatbě.
Hrají: Klára Jelínková / Klára Kučerová, Michal Dadura / Jan Knespl, Julie Jurištová, Hana Tunová, Milan Duchek / David Schneider, Josef Vaverka / Michal Kuboušek. Délka představení: cca 65 minut. Vhodné pro děti od 3 let. Vážení diváci, vstupenky rezervujeme 1 týden. Všechny rezervace budou zrušeny v den konání akce. Je tedy nutné zakoupit si zarezervované vstupenky 1 den před konáním akce. Vyhnete se tak frontám u pokladny a hlavně si dopřejete klidný, pohodově strávený kulturní zážitek se svým dítětem. Děkujeme za spolupráci

Vstupné: 120 Kč / 150 Kč, pro děti do 15 let 80 Kč

Čas konání: 19.30

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
FÍHA tralala so skupinou BABY BAND
Klub kultury, Uherské Hradiště
Dalibor Janda – megakoncert
Kongresové centrum Zlín, Zlín
Javory Beat & Hradišťan
Kongresové centrum Zlín, Zlín
MAJK SPIRIT
Club No6, Uherské Hradiště
Karel Plíhal
Dům kultury, Vsetín
C6 Operní gala
Kongresové centrum Zlín, Zlín