LOUČENÍ S PRÁZDNINAMI

Akce Jesenice

LOUČENÍ S PRÁZDNINAMI
Akce pro děti
Další akce ve městě Jesenice

LOUČENÍ S PRÁZDNINAMI

LOUČENÍ S PRÁZDNINAMI - VELETRH VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT

Komise pro školství a vzdělávání ve spolupráci se ZŠ a ZUŠ Jesenice připravuje tradiční akci rozloučení s létem v areálu a okolí naší školy. V letošním roce je hlavním programem plánovaný veletrh volnočasových aktivit.
Právě na konci letních prázdnin, zvláště po pandemii, která ochromila nejen chod školy ale také školních kroužků a činnosti spolků, chceme pomoci zviditelnit místní zájmové aktivity, které jsou zajímavé pro děti, ale i jejich rodiče. Děti si mohou při vyzkoušení různých zájmových aktivit nasbírat groše a zakoupit si dárkový předmět věnovaný místními kluby. Nebude chybět ani hudební doprovod. Svou činnost v Jesenici představí veřejnosti také učitelé ZUŠ Jesenice. Zábavným vstupem bude hudební pořad Miš & Maš plný převleků, který představí vývoj světových i českých muzikálů. Hudební blok a s ním zábavné odpoledne uzavře kapela The Beatles Revival. Přijďte si posedět do parku k rybníku Pančák a užít si tak společně příjemné odpoledne.

15:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce