LUKÁŠ PAVLÁSEK – „KDO NEPLÁČE NENÍ ČECH“

Akce Český Těšín

Jiné akce
Další akce ve městě Český Těšín

LUKÁŠ PAVLÁSEK – „KDO NEPLÁČE NENÍ ČECH“

Srdečně Vás zveme na celovečerní zábavný program Lukáše Pavláska
„KDO NEPLÁČE NENÍ ČECH“ POZOR! VZHLEDEM K PRODLOUŽENÍ NOUZOVÉHO STAVU V ČR SE BUDE PŘEDSTAVENÍ KONAT V NÁHRADNÍM TERMÍNU, A TO DNE 6. DUBNA 2021 V 18:00 HODIN.

90 minutová one man show s podtitulem Češi, alkohol a Rock and roll je klasickou standup comedy, jen komik a mikrofon. Dozvíte se, který národ je nejlepší na světě, kde začíná zóna debilů, proč pití prospívá civilizaci, co pít, když chcete, aby se vám narodil Václav Klaus, povíme si, jak strávit pořádnou dovolenou, kterou nám pokazí dámská jízda, sestavíme si nekompromisní punkovou kapelu, rozebereme si některé lidové písně a nakonec si všichni společně zazpíváme o tom, co nám leze na nervy, protože správnej Čech není nikdy spokojenej…
Lukáš Pavlásek patří mezi průkopníky a nejvýraznější tváře české standup comedy, natočil desítky výstupů do pořadů Na stojáka a Comedy club a absolvoval stovky vystoupení. Jeho celovečerní speciál je esencí toho nejlepšího z jeho tvorby.

18:00 - 19:30

Předprodej 250 Kč
Na místě 290 Kč

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce