Mafia 2022

Akce Brno

Koncerty
Další akce ve městě Brno

Mafia

Jedinečný koncert originální hudby
ze série Mafia v podání Filharmonie Brno

Přes všechny hry, které boří rekordy prodejů a posouvají hranice výpočetní techniky, si v srdci tuhle klasiku uchováváme takřka všichni. Hra Mafia: The City of Lost Heaven, která zrodila celé generace hráčů, patří bezesporu mezi nejlepší videoherní tituly vytvořené na území České republiky. Na úspěch této hry navázali vývojáři neméně úspěšnými díly a následným vydařeným remakem. Pojďme si společně zavzpomínat a připomenout, co pro nás Mafia znamená!
Nejedná se pouze o koncert skladeb ze všech dílu Mafie – čeká vás celodenní program zaměřený na Mafii. Zdá se to sice nemožné, ale v roce 2022 slavíme již 20 let od vydání této kultovní hry a my uděláme vše pro to, abychom to společně s vámi a vývojáři tohoto skvostu dostatečně oslavili. Filharmonie Brno, která svou velikostí i významem patří k české orchestrální špičce, nabízí ročně kolem stovky koncertů. Jedním z nich bude 29. 5. 2022 i Mafie, kterou odehraje hudební těleso s více jak 60 hudebníky. Pod taktovkou Chuhei Iwasakiho rozezní na Brněnském výstavišti halu P skladby, na které mnozí z nás dodnes s nostalgií vzpomínají.

Hudbu do Mafie složil Vladimír Šimůnek a nahrál Český symfonický orchestr pod vedením Adama Klemense. O doprovod k Mafii II se postaral Matúš Široký a Adam Kuruc, nahrávku pak pořídil orchestr Prague FILMHarmonic Orchestra pod taktovkou Andyho Bricka. O další díly Mafie, včetně remaku se zasloužili Jim Bonney a Jesse Harlin.
Přijďte s námi znovu vdechnout život hrdinům z mafiánského světa.

Můžete se těšit na
Soutěže Bohatý doprovodný program Tematické občerstvení Dobové prostředí

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Billy Talent /CA/
BVV - Brněnské výstaviště, Brno
GLORIA GAYNOR
Zoner Boby Hall, Brno
Stromboli
Mahenovo divadlo, Brno