Malý princ

Akce Hradec Králové

Malý princ
Divadlo
Další akce ve městě Hradec Králové

Malý princ

Srdečně zveme do Klicperova divadla na benefiční divadelní představení Malý princ, v hlavní roli s Janem Cinou. Výtěžek bude věnován na podporu Domácí hospicové péče a na výstavbu lůžkového hospice ve Stěžerách u Hradce Králové.
Tento projekt si klade za cíl zlepšit dostupnost péče o lidi nevyléčitelně nemocné a přispět k tomu, aby byl jejich život i v závěru důstojný. V uvedeném zařízení, jehož investorem i budoucím provozovatelem bude Oblastní charita Hradec Králové, bude zejména lůžkový hospic, ambulance paliativní péče, zázemí střediska Domácí hospicové péče a půjčovna kompenzačních pomůcek. Projekt vzniká v souladu se strategickými dokumenty města Hradec Králové i Královéhradeckého kraje, doporučuje ho vedení Fakultní nemocnice Hradec Králové i další odborníci z oblasti paliativní a hospicové péče. Všem účastníkům představení srdečně děkujeme za to, že zakoupením vstupenek pomohou ke vzniku dobré věci.

Čtvrtek 21. listopadu 2019 v 19:00 až 21:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce