14. ročník fotbalového turnaje v Kozojídkách :)

11. červenec 2020

1. Hrací plocha
Veškeré zápasy se hrají na travnatém hřišti v Kozojídkách

2. Délka hry
Je stanovena na 1x10 minut bez přestávky. Délka hrací doby je sledována hlavním rozhodčím. Čekací doba je 5 minut (kontumace 5-0) Timeout není povolen. Finále a boj o třetí místo se hraje 2x10 minut.

3. Počet hráčů
Hraje se systémem 5+1
Střídající hráč může nastoupit do hřiště až po překročení postranní čáry odcházejícího hráče. Střídání se musí provést na vlastní polovině hřiště. Minimální počet hráčů je 3+1, pokud zůstanou na hřišti jen tři hráči, zápas bude ukončen a kontumován ( 0-5).

4. Žluté a červené karty
Žlutá karta – 1minuta
Červená karta – 2minuty – hráč se nesmí vrátit do zápasu

5. Auty
Auty se kopou. Míč musí stát nehybně přesně na postranní čáře, v místě, kde přešel postranní čáru. Hráči mužstva, které autový kop neprovádí, musí stát nejméně 3 metry od místa rozehrání.
Branky není možno dosáhnout rovnou z autového kopu.

6. Rohové kopy
Přímo z rohového kopu může být dosaženo branky.

7. Malá domů
Malá domů, neboli úmyslné uchopení míče gólmanem po přihrávce vlastního hráče se trestá pokutovým kopem.

8. Výstroj hráčů
Hráč nesmí mít na sobě nic, co by ohrozilo bezpečnost jiného hráče nebo jeho samotného. Výstroj hráče se skládá z trička (dresu), trenýrek a sportovní obuvy. Chrániče nejsou povinné. Zakázány jsou kopačky se šroubovacími kolíky!!
Používání obuvy je povinné. Hráči musí mít jednotné barvy dresů. Brankář musí mít dres odlišný od všech hráčů v poli.

9. Dosažení branky
Branky není možno dosáhnout přímo z autového kopu, rukou, přímo z nepřímého volného kopu.

10. Postupový klíč
Rozhoduje:
Vzájemný zápas
Skóre- při rovnosti více vstřelených branek
Při rovnosti bodů více družstev minitabulka
Rozstřel pokutových kopů - Penalty se kopou 3 a vždy jiný hráč!

11. Turnaj se hraje za každého počasí
V případě trvalejších dešťů by se kopaly penalty dle rozlosování.

12. Míč
Hraje se s míči č. 5 (klasický fotbalový míč)

13. Výkop a Odkop
Z výkopu brankáře branka regulérně platí. Odkopy brankaři NEKOPOU, ale HÁZEJÍ.

Každý tým na začátku turnaje obdrží tabulku, do níž zapíše své hráče. V takto zapsaných sestavách smí mužstvo hrát na turnaji.

Tato soutěž není pojištěna a všichni startují na vlastní nebezpečí. Organizátor není zodpovědný za škodu na majetku nebo jinou úhonu vzniklou účastí na turnaji nebo jeho sledováním.

Tato pravidla jsou závazná pro všechny týmy. Je povinností vedoucího či kapitána seznámit s těmito pravidly všechny hráče.

Začátek akce: 11. 7. 2020 7:15:00
Konec akce: 11. 7. 2020 23:30:00