Metody výslechu a získávání informací

Akce Plzeň

Přednášky a kurzy
Další akce ve městě Plzeň

Metody výslechu a získávání informací

Naproti sedí podezřelý. Říká pravdu nebo lže? Je svědek nebo zločinec? Jak se mu dostat pod kůži? Jak vyšetřovatelé čtou mysli a jak se dostávají k pravdě? Fanoušci forenzní psychologie, by si neměli nechat ujít zajímavou přednášku kriminálního psychologa Ondreje Kubíka. Přednáška přiblíží metody výslechu a získávání informací, které se u nás používají, a prozradí, jak se dají poznatky z psychologie využívat v trestně-právních situacích. Probírat se bude například i to, jak se liší výslech mladistvých, dospělých či osob s nižším intelektem.

Mgr. et Mgr. Ondrej Kubík, PhD je slovenský kriminální psycholog, právník a bezpečnostní analytik. Kubík je uznávaný expert na psychologické posuzování věrohodnosti, vyšetřovací a kriminální psychologii, psychologii práva, psychologii propagandy, psychologii extrémizmu, technologii propagandy a psychologii informační bezpečnosti. Víc jak deset let působil jako odborný konzultant Policejního sboru – kriminální psycholog na účely psychologického posuzování věrohodnosti výpovědí svědků, podezřelých a obviněných. V současnosti se zabývá problematikou psychologie manipulace lidského chování, psychologií propagandy a extremizmu, experimentální a provokační propagandou a technologií informační války v kontextu mezinárodního práva ozbrojených konfliktů a mezinárodního práva informační bezpečnosti.

V neděli 25. 10. od 19:00 proběhne přednáška Ondreje Kubíka s názvem „Metody výslechu a získávání informací“.

250 Kč

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
LÁSKA A VZTAHY NA DLANI
Městská knihovna, Odolena Voda
Černobyl – spící peklo
KD Hronovická, Pardubice